Keratinli düzleştirici geldi

Hürriyet Haber
21.10.2011 - 17:10 | Son Güncelleme:

Philips'ten Keratinli Saç Düzleştirici! Türkiye'de İlk ve Tek!

Saç şekillendirici pazarında devrim niteliğinde bir yenilik! Philips markası Keratin içeren yepyeni bir saç düzleştirici geliştirdi. Saçın yapıtaşı ve saç sağlığı için çok önemli olan /images/100/0x0/55eb3ef3f018fbb8f8b4bae3Keratin bir protein. Bugüne kadar şampuanlarda, saç bakım kremlerinde kullanılan Keratin, şimdi yeniliklerin öncüsü Philips’ten Keratinli Saç Düzleştirici’de.

Türkiye’de ilk ve tek olan; saçları mükemmel düzleştiren bu yeni ürün, Keratinli seramik plakalar sayesinde saçların sağlıkla parlamasını sağlıyor. Keratinli seramik plakaların yanısıra, bu düzleştiricide saçların elektriklenmemesini ve daha parlak görünmesini sağlayan İyonik Bakım Özelliği var.  Ayrıca saçları plakalar üzerinde eşit dağıtan ve saçları daha hızlı düzleştiren Sonik titreşim özelliği mevcut, bu özellik sayesinde her bir saç teli seramik plakalardaki Keratinle daha çok etkileşime giriyor.

Dijital ısı ayarları sayesinde saç tipine göre düzleştiricinin sıcaklığını ayarlamak mümkün. Eşit ısı dağılımı teknolojisi ile ısı, plakalar arasında eşit dağılıyor böylece saçlar sağlıklı ve mükemmel düzleşiyor. 15 saniye içinde kullanıma hazır bu ürünün yanında ısıya dayanıklı saklama çantası var. Güvenlik için siz açık unutsanız bile 1 saat içinde kendiliğinden kapanıyor. Gün içerisinde daha önceden düzleştirilmiş saçlarınızı tekrar yapmak isterseniz üründeki Touch Up ayarı sayesinde, sağlıklı bir yolla, saçlara zarar vermeden yeniden şekillendirme yapmak mümkün. Keratinle gelen bakım ve güzellik şimdi Philips Keratinli Saç Düzleştirici’de! Sağlıkla parlayan mükemmel düz saçlar için yeni Keratinli saç düzleştiriciyi bazı satış noktalarında deneyebilirsiniz. Ayrıca Philips’in yeni yayına soktuğu StilSensin isimli internet sitesinde son moda saç stillerinden sezon trendlerine, saç sağlığından uzmanların kişisel bakım önerilerine her şeye yer verilmiş! Üstelik yeni saç düzleştirici Philips ProCare Keratinli Düzleştirici’yi anlatan video ve ürünle ilgili detaylı bilgiler de sitede mevcut.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Etiketler:

    Sayfa Başı