« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kepez'de 4 imza

Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden Kepez Belediyesi Basketbol Takımı, Galatasaray Cafe Crown'dan Erden Türetken (30), Aliağa Petkim'den Bora Sancar (33), Tenis Eskrim Dağcılık ve Spor Kulübü Basketbol Takımı'ndan İlkay Okay (27) ve Oyak Renault'tan Nedim Dal (36) ile sözleşme imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Antalya Kepez Belediyespor Basketbol takımına transfer edilecek oyuncular için Kepez Belediye Başkanlığı'nda tören düzenlendi. Törene Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, basketbol şube sorumlusu Ahmet Ünlüoğlu ve oyuncular katıldı.

İmza töreninde konuşan Hakan Tütüncü, bugün yapılan transferlerle Kepez Belediyesi Basketbol takımının 8 Türk oyuncuyu transfer ettiğine dikkati çekerek, “Basketbolda güzel bir sezonu Kepezlilere yaşatmak için yolculuğumuza devam ediyoruz. Basketbolu çok önemsiyoruz. Sadece basketbolu değil, diğer amatör sporları da ileriye taşımak için basketbolu lokomotif olarak görüyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Galatasaray Cafe Crown'dan Erden Türetken, Aliağa Petkim'den Bora Sancar, Tenis Eskrim Dağcılık ve Spor Kulübü Basketbol Takımı'ndan İlkay Okay ve Oyak Renault'tan Nedim Dal, birer yıllık sözleşmeye imzalarını attı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler