ANTALYA HABERLERİ

Kepez’in 4 Mahallesine Daha Doğalgaz

IHA
27.10.2015 - 10:38Son Güncelleme :

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, 2016 YILI İÇİNDE 4 MAHALLENİN DAHA DOĞALGAZ İLE BULUŞACAĞINI MÜJDELEDİ

IHA

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2016 için 4 mahalleye daha doğalgaz müjdesi verdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şu ana kadar Kepez’in 12 mahallesinin doğalgaz ile buluştuğunu söyledi. Kent merkezinde konutlarda ilk doğalgazın Kepez’de kullanıldığını kaydeden Tütüncü, bu yıl Çankaya, Fabrikalar ile Atatürk mahallelerine doğalgazı getirdiklerini belirtti.
4 MAHALLEYE DOĞALGAZ MÜJDESİ
2016 yılı için 4 mahalleye doğalgaz müjdesi veren Tütüncü, "2016 yılbaşı itibariyle Gülveren ve Yeşilyurt mahallelerimizde doğalgaz çalışmaları başlayacak. 2016’nın ilk yarısında hem Gülveren’e hem de Yeşilyurt mahallelerimize doğalgazı getirmiş olacağız. 2016’nın ikinci yarısında ise Emek ve Karşıyaka mahallelerimize doğalgaz getireceğiz. Bu iki mahallemiz adeta birbirleriyle bütünleşmiş mahalleler. Her yatırımı bu iki mahallemize birlikte yapıyoruz. Bu mahallelerimizle birlikte Kepez’de doğalgaz kullanan konut sayısı 70 bine yaklaşacak. Bu ciddi bir rakam. 2017 yılı içerisinde de merkez mahallelerimiz içerisinde doğalgaz olmayan mahallelerimizi doğalgazla buluşturacağız" dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, inşası bitme aşamasına gelen 350 yataklı Kepez Devlet Hastanesi ile Kepez Ekmek Fabrikası’na da doğalgaz götüreceklerini ifade etti.
DOĞALGAZ GÖTÜRÜLEN MAHALLELER
Ulus, Yeşiltepe, Özgürlük, Zafer, Yükseliş, Fabrikalar, Ahatlı, Yeni Doğan, Kültür ve Fabrikalar, Çankaya ve Atatürk.
2016 DOĞALGAZ ÇALIŞMASI YAPILACAK MAHALLELER
Gülveren, Yeşilyurt, Karşıyaka ve Emek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Kepez’in 4 Mahallesine Daha Doğalgaz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kepez’in 4 Mahallesine Daha Doğalgaz haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı