ANTALYA HABERLERİ

Kepez’de Okul Formaları Tütüncü’den

IHA
29.10.2015 - 11:40Son Güncelleme :

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI FORMA DAĞITIMI SONRASI ÖĞRENCİLERDEN DERSLERİNDE BAŞARILI OLMALARI KONUSUNDA SÖZ ALDI

IHA

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezli öğrencilere okul forması dağıttı. Kepez Belediyesi tarafından ilçenin sekiz okulunda okuyan 5 bin 558 öğrenciye yazlık ve kışlık olmak üzere 11.116 okul forması hediye edildi. Öğrencilerin ve okulların her türlü sorununa çözüm bulmak için çalıştıklarını ifade eden Tütüncü, iyi bir eğitim yılı diledi.
Tütüncü, çocukların eğitim ortamlarının eksikliklerini gidermeyi ve onlara iyi şartlarda eğitim sağlamayı amaçladıklarını ifade etti. Tütüncü; “Bizim evde bir çocuğumuz var ama Kepez’de binlerce çocuğumuz var. Velilerimiz bilsinler ki onların çocukları bizim de çocuğumuzdur. Kepezin bütün öğrencilerine kendi yavrularımız gibi özen gösteriyor ve onların en iyi şartlarda eğitim imkanlarına kavuşabilmeleri için gereken gayreti gösteriyoruz.” dedi. Başkan Tütüncü, Kepez’de kocaman bir aile olduklarının altını çizerek, her türlü engeli aşarak eğitimli bir nesil yetişmesi için gereken gayretin gösterildiğini ifade etti.
EĞİTİM KALİTESİ ÖNEMLİ
Forma dağıtımları için Kepez ilçesinde bulunan okulları ziyaret eden Başkan Tütüncü, eğitim için gereken desteği verdiklerini dile getirerek, “Okullarımızın bir takım eksiklikleri vardı. O eksiklikleri de belediye olarak giderdik ve gidermeye devam edeceğiz. Bütün okullarımızda öğrencilerimizin daha güzel ortamlarda eğitim alabilmeleri için gereken her türlü tedbiri alıyoruz ve alacağız. Bunun karşılığında öğrencilerimizin derslerine çok iyi çalışacak ve gelecekte çok daha iyi yerlerde olacağına inanıyorum.” dedi.Tütüncü, okullar ve öğrencilerin yanı sıra eğitimin donanımlı öğretmenlerle mümkün olduğunu ve öğretmenlerin yerinin özel olduğunu söyleyerek öğretmenlere teşekkür etti.
ÖĞRENCİLERDEN SÖZ ALDI
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eğitim desteği ile sevindirdikleri öğrencilerden bir de söz istedi. Başkan Hakan Tütüncü’nün, “Yaptığımız hizmetlerin karşılığını, derslerinize en iyi şekilde çalışarak verecek misiniz?” sorusuna öğrenciler gür bir sesle ‘evet’ cevabına veren öğrenciler, yeni eğitim yılında üstün başarı için Tütüncü’ye söz verdi.
İlçe genelindeki öğrencilere toplam 11 bin 116 tane forma dağıtıldığını açıklayan Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, “Buradaki öğrencileri sadece ilçedeki akranlarıyla değil, Antalya ve Türkiye’deki akranlarıyla boy ölçüşebilecek düzeyde eğitilmelerini istiyoruz. Başkanımızın eğitime verdiği destekle Kepezli çocuklar artık daha iyi koşullarda eğitim görmekte ve özgüveni yüksek, çalışkan çocukların doldurduğu sınıflar dolusu genç geleceğe umutla bakmakta. Sayın Hakan Tütüncü’ye eğitime verdiği destek için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Kepez’de Okul Formaları Tütüncü’den hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 11 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kepez’de Okul Formaları Tütüncü’den haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı