DENİZLİ HABERLERİ

Kepez’de Barış Manço Ödülleri İçin Başvurular Başlıyor

IHA
28.10.2015 - 12:32Son Güncelleme :

KEPEZ'DE BARIŞ MANÇO ÖDÜLLERİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

IHA

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Barış Manço Müzik Ödülleri, ikinci yılında başvuruları almaya başlıyor.
Kepez Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediği Kepez Belediyesi Liselerarası Barış Manço Müzik Ödülleri’nin başvuruları 19 Kasım 2015 tarihinde başlıyor.
Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören yarışma, bu yıl da ilginin yüksek olması bekleniyor. Kepez’in yetenekli gençlerinin keşfedilmesini sağlayan yarışma, aynı zamanda il genelindeki diğer liseleri de kapsıyor. Yarışmaya il genelinde Kepez, Muratpaşa, Aksu, Konyaaltı ve Döşemealtı’nda bulunan lise ve dengi okullarda eğitim gören öğrenciler katılabilecek. 19 Kasım’da başlayacak olan başvurular 8 Ocak’ta son bulacak. 24 Şubatta düzenlenecek final gecesi ile ödüller sahiplerini bulacak. Yarışmada 1’inciye 4 bin, 2’nciye 3 bin, 3’üncüye 2 bin lira para ödülü verilecek.
Anadolu Rock müziğinin öncülerinden olan Barış Manço’ya hayranlığıyla bilinen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, yarışmanın gelenekselleşerek her yıl yapılacağını ve gençlerin sanatla olan bağlarını güçlendirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Kepez’de Barış Manço Ödülleri İçin Başvurular Başlıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kepez’de Barış Manço Ödülleri İçin Başvurular Başlıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı