ANTALYA HABERLERİ

Kepez Belediyesi Etüt Merkezindeki Çocuklara Doğum Günü

IHA
26.10.2015 - 12:37Son Güncelleme :

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, KIŞ SPOR OKULU VE ETÜT MERKEZİ'NDE EĞİTİM GÖREN EYLÜL VE EKİM AYI DOĞUMLU ÇOCUKLAR İÇİN DÜZENLENEN DOĞUM GÜNÜNE KATILDI

IHA

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçmişte varlıklı ailelerinin çocuklarının yararlanabildiği ve lüks olarak görülen spor okulu ve özel ders imkanını, binlerce çocukla buluşturduklarını söyledi.
Kepez Belediyesi, kış spor okulu ve etüt merkezinde eğitim gören ve Eylül ile Ekim aylarında doğan 217 çocuğa doğum günü etkinliği düzenledi. Geleneksel hale gelen doğum günü etkinliği, Kepez Belediyesi Turgut Özal Spor Salonu’nun fuayesinde yapıldı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eşi Ayşe Tütüncü ve kızı Zeynep Hatice ile etkinliğe katılarak, çocukların doğum günü sevincini paylaştı.
KEPEZ’İN BÜTÜN ÇOCUKLARI BİZİM
Başkan Hakan Tütüncü, “Kepez’in bütün çocukları bizim, Kepez’in bütün çocukları bizim için çok önemli. Onların geleceğe daha güçlü hazırlanması ve daha iyi eğitim alabilmeleri için her türlü tedbiri alıyoruz ve her türlü hizmeti de ortaya koyuyoruz” dedi.
Binlerce çocuğu, modern ortamlara spor ve eğitimle buluşturduklarının altını çizen Tütüncü, “Eskiden bu şehirde çocukları, spor okuluna göndermek bir lükstü. Şimdi ise binlerce yavrumuz en iyi ortamlarda, en iyi antrenörlerden çok güzel hizmetler alıyorlar. Sporla buluşuyorlar ve kendilerini geleceğe daha güçlü bir şekilde hazırlıyorlar. Eskiden dershaneye gitmek, özel ders almak sadece varlıklı ailelerin çocuklarının yapabildiği bir lükstü. Şimdi 4 ayrı bilgi evinde yavrularımıza öğretmenler eşliğinde özel kurs imkanı sağlıyoruz. Etüt merkezlerinin sayısını da artıcağız.”
Tütüncü, konuşmasının ardından eşi, kızı ve diğer çocuklarla doğum günü pastasını kesti.
Tütüncü, daha sonra günün anısına 217 çocuk ile tek tek fotoğraf çekildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Kepez Belediyesi Etüt Merkezindeki Çocuklara Doğum Günü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 12 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kepez Belediyesi Etüt Merkezindeki Çocuklara Doğum Günü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı