ESKİŞEHİR HABERLERİ

Kent Konseyleri Dayanışması

IHA
27.10.2015 - 16:52Son Güncelleme :

BURSA NİLÜFER KENT KONSEYİ ÜYELERİ BİLGİ PAYLAŞIMINDA VE İNCELEMELERDE BULUNMAK ÜZERE, ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

IHA

Bursa Nilüfer Kent Konseyi üyeleri bilgi paylaşımında ve incelemelerde bulunmak üzere, Eskişehir Kent Konseyi’ni ziyaret etti.
Eskişehir’de son yıllarda hayata geçirilen projeleri incelediklerini ve çok beğendiklerini ifade eden Nilüfer Kent Konseyi üyeleri, Eskişehir Kent Konseyi’nin de şehrin genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle her alanda yürüttükleri çalışmaları yakından takip ettiklerini ve ortak projeler için her zaman hazır olduklarını belirtti.
Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu ise konuşmasında, Türkiye’deki tüm kent konseylerinin dayanışma halinde olmasının üretilecek çalışmalarda çok önemli olduğunu aktararak, Nilüfer Kent Konseyi üyelerini Eskişehir’de ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Kent Konseyleri Dayanışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kent Konseyleri Dayanışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı