ÇANAKKALE HABERLERİ

Kent Konseyi Spor Meclisi Genel Kurulu Yapıldı

IHA
19.10.2015 - 11:51Son Güncelleme :

KENT KONSEYİ GENEL KURULU YAPILDI

IHA

Çanakkale Kent Konseyi Spor Meclisi Genel Kurulu yapıldı. Genel kurulda Spor Meclisinin kuruluş süreci ve yürütme kurulunun faaliyet raporu hakkında katılımcılara bilgiler verildi.
Çanakkale Kent Konseyi toplantı salonunda yapılan Spor Meclisi Genel Kurulunda Faaliyet Raporu hakkında bilgiler veren Spor Meclisi Başkanı Fadıl Kurt, “Yürütme kurulumuz göreve başladıktan sonra ilk olarak, ilgili kurum ve kuruluşlara tanıtım ziyaretleri yapma kararı almış olup, bu doğrultu da Valilik makamında, Spordan sorumlu Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ASKF Başkanı Firuz Erdil ve yönetim kurulunu ile Kent Konseyi mahalle meclislerini ziyaret etmiştir. Spor Meclisimiz geçen süre içerisinde her ay düzenli toplanarak kendi iç planlamalarını içeren çalışmalar yapmıştır. Bu maksat ile 2016 yılı faaliyet programı hazırlanmış ve Kent Konseyi Başkanlığına sunulmuştur. Çanakkale ilimize daha fazla spor tesisi kazandırılması adına, görüş ve önerilerimizi ilgili kurum ve kuruluşlara iletmiş bulunmaktayız. Spor Meclisimiz çalışma yönergemiz çerçevesinde çalışmayı ve ilgili paydaşlar ile hareket etmeyi temel ilke olarak belirlemiştir. Sporun sorunlarının tespiti, çözüm önerilerinin üretilmesi ve her türlü sportif etkinliğin desteklenmesi için ilgili dernek, spor kulübü, kamu kurum ve kuruluşlar ile beraber çalışmaya hazırdır” dedi. Spor Meclisi Genel kurul toplantısı görüş ve önerilerin bildirilmesiyle sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Kent Konseyi Spor Meclisi Genel Kurulu Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 11 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kent Konseyi Spor Meclisi Genel Kurulu Yapıldı haberi güncellenecektir.

ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:34
 • Guneş
  08:21
 • Öğle
  13:20
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:32
Sayfa Başı