BİLECİK HABERLERİ

Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu;

IHA
29 Temmuz 2015 - 16:30Son Güncelleme : 29 Temmuz 2015 - 16:31

MUZAFFER TEKELİOĞLU

IHA

Bilecik’in Bozüyük İlçe Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, ülke genelinde meydana gelen terör olayları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Tekelioğlu, şehitlerin kanları ile sahip olduğumuz bu güzel topraklarda huzursuzluk çıkaran tüm güçlere karşı birlik ve beraberlik içinde mücadelenin sürdürülmesi gerektiğini söyledi.
Tekelioğlu yaptığı açıklamada, son günlerde ülke istikrarını, birliğini ve dirliğini bozmak isteyen ve bunu alenen ortaya koyan iç ve dış mihrakların acımasızca hücum ettiğini, masum insanları, askerleri, polisleri şehit edilerek ülke ekonomisine zarar verdiğini belirtti. Muzaffer Tekelioğlu, "Eğitimde, sağlıkta, sanatta, ticarette kısacası her dalda başarılı olmaya çalışan devletimizin yıpratılmasına, zarar görmesine gönlümüz razı olamaz. Bizler, bizlerin çocukları, aileleri, gönül coğrafyası içinde yaşayan tüm Müslüman kardeşlerimizin, hangi inanca sahip olursa olsun bize güvenerek gelmiş insanlarımızın huzuru ve mutluluğuna gölge düşürmek isteyen adı ne olursa olsun bölücü, yıkıcı örgütlere karşı göğsümüzü siper etmeli, omuz omuza ve kalp kalbe vererek mücadele etmeliyiz. İstikrarın devamı, huzur ve barışın tesisi için herkese görevler düşmektedir. Öğretmenlerimiz çocuklarımızı vatan sevgisi ile bayrak aşkı ile insan sevgisi ile yetiştirmek, milli ve manevi bağlarla yoğrulmuş kısacası değerlerine sahip birer fert olarak yetiştirmek zorundadır. Din görevlilerimiz halkımızı çeşitli sohbet ve vaazlarında vatanın birliği, dirliği konusunda bilgilendirmeli, vatan sevgisinin imandan geldiğini aşılamalıdır. Kısacası bu güzel topraklarda görev yapan herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Meşru zeminlerde kurulmuş ve ülkenin yönetimine talip olduğunu belirten siyasi parti yöneticilerimiz ülkemizin çıkarları için ortak paydada buluşabilmeli, şahsi menfaatlerini değil ülke menfaatlerini ön planda tutmalıdırlar. Gün birlik olma günüdür. Gün sağduyunun öne çıkması gereken gündür. Gün tek vücut, tek yürek olma günüdür. Gün dışarıdaki ve içerideki düşmanlarımıza karşı birlik içinde olma günüdür” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu; hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Temmuz 2015 tarihinde saat 16 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu; haberi güncellenecektir.

  BİLECİK NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   04:16
  • Guneş
   06:07
  • Öğle
   13:15
  • İkindi
   17:02
  • Akşam
   20:02
  • Yatsı
   21:38
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı