Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kendisini ihbar etti

İkinci Futbol Ligi B Kategorisi 5. Klasman Grubu’nda mücadele eden Osmaniyespor’un başkanı Ali Küpeli, kulübün 100-150 bin YTL parasının kayıp olduğunu ileri sürerek, kendisi ve 3 yönetici hakkında suç duyurusunda bulundu. Ali Küpeli, adliye binasına gelerek Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu ve ifade verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Küpeli, kulüpte dönen yolsuzlukları bildiğini ve ortaya çıkartmanın çabası içinde olduğunu belirterek şöyle dedi: "Kulüplerden pis eller çekilsin. Her şey şeffaf ve açık olsun. İşte bu yüzden önce kendim, daha sonra ise hesaplarla ilgisi bulunan 3 yönetici hakkında suç duyurusunda bulundum. Herkes adalete hesap verecek. Bu küpte doğmamış yetimlerin hesabı var. Bunların yedirilmesine izin vermem."

Eski kulüp başkanı Mustafa Kara da Ali Küpeli’ye destek vererek, kötü yönetim ve sahipsizlikten yakınırken kongreye gidilmesini için imza kampanyası başlattığını söyledi. Küpeli’nin özveriyle ve fedakarlıkta bulunarak hizmet vermeye çalıştığını ifade eden Kara, "Şu an takım düşmeme mücadelesi veriyor, ancak başkan olmasaydı takım para bulamadığı için daha başta düşecekti" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz