Gündem Haberleri

  Kendisini 7 yaşında terk eden annesini 18 yıl sonra buldu

  Zafer SAMANCI/KONYA (DHA)
  01.02.2005 - 02:09 | Son Güncelleme:

  Annesi Zeynep Arı’ya 18 yıl aradan sonra kavuşan 25 yaşındaki Serkan Ergün, ‘Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Annemi bir daha asla yanımdan ayırmayacağım’ dedi. Zeynep Arı, Kayseri’de 1987 yılında şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşi Kamil Ergün’den boşandı.

  7 yaşındaki oğlu Serkan’ı eşine bırakan Arı, Nevşehir’e yerleşti. Arı, burada tanıştığı Ali Dere’yle resmi nikahsız olarak birlikte yaşadı. Arı, nikasız eşinin kendisine şiddet uygulaması üzerine 1995 yılında evden kaçtı ve 10 yıl boyunca birçok ilde zor şartlarda yaşadı. Konya’da geçen cumartesi gecesi polis tarafından caddede yerde yatarken bulunan 53 yaşındaki Zeynep Arı, hastaneye kaldırıldı.

  BU DUYGU ANLATILMAZ

  Hakkında bilgi toplanan Arı’nın, oğlu Serkan Ergün tarafından arandığı tespit edildi. Haber verilen Serkan Ergün Konya’ya geldi. Anne ile oğlunun Meram İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde 18 yıl aradan sonra karşı karşıya gelmesiyle duygulu anlar yaşandı. Annesine kavuşma sevincini yaşayan 25 yaşındaki Serkan Ergün, ‘Çok yoğun duygular içindeyim. Bu duygu anlatılmaz yaşanır’ derken anne Zeynep Arı ise şaşkınlığını ‘Şu anda ne olduğunu daha anlamış değilim’ diyerek dile getirdi. Serkan Ergün, ‘Kendisinin bazı ruhsal problemleri olmuş. Zor şartlarda yaşamış. Kendisini Kayseri’ye götürüp tedavi ettireceğim. Bir daha hiç bırakmayacağım’ dedi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı