Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kendisine haciz gönderen eşine kurşun yağdırdı

  Süleyman EKİN- Erol AKKIR/ANTALYA, (DHA)
  31 Ağustos 2009 - 15:32Son Güncelleme : 31 Ağustos 2009 - 15:32

  ANTALYA'da mobilyacılık yapan Yaşar Cansız, kendisine icra gönderen ayrı yaşadığı eşi Hanife Cansız'ı çalıştığı işyerinin önünde kurşun yağmuruna tutarak kol ve bacaklarından yaraladı.

  40 yaşındaki eşi Hanife Cansız'ın çalıştığı sürücü kursuna oğlu 17 yaşındaki Şevket Cansız'la birlikte gelen Yaşar Cansız, oğlu aracılığıyla kapının önüne çağırdığı Hanife Cansız'la bir süre tartıştı. Daha sonra belindeki tabancayı çıkaran Yaşar Cansız, eşinin bacakları ve kollarına 4 el ateş etti. Olay yerinden oğluyla birlikte kaçan Yaşar Cansız, Antalya Adliyesi'ne giderek orada görevli polislere teslim oldu. Yaralanan Hanife Cansız'a ise ilk müdahaleyi Hasan Subaşı Caddesi'nde görevli trafik polisleri yaptı. Yaralı kadın daha sonra çağırılan ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Hanife Cansız'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

  Yaşar- Hanife Cansız çiftinin bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlerini ayırdığı, Hanife Cansız'ın mobilyacı olan eşinin işyerine alacağından dolayı haciz işlemi başlattığı kaydedildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı