« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kendini vurdu" ödül alıyor!

Trabzon'da bu haber kulaktan kulağa dolaşıyor, duyanlar inanmak istemiyor. Kaleci Tolga Zengin'in hikayesi ibret verici...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Özel hayatında yaşadığı talihsiz bir olay neticesinde sakatlanan ve 2 ay sahalardan uzak kalan kaleci Tolga Zengin, yönetime başvurarak bu dönemdeki alacaklarını istemediğini söyledi.

Bordo-Mavili file bekçisinin tavrı Fair-Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar’ı harekete geçirdi. Arıpınar, Tolga’yı 2009 Fair-Play ödülüne aday gösterdi. Buraya kadar herşey normal.

Tolga’nın özel hayatında yaşadığı talihsizlik ise şöyle açıklandı: Evinde düşüp, eline demir parmaklık girdi. Bunda da anormal bir şey yok.

Ancak Trabzon şehrinde kulaktan kulağa dolaşan haber biraz ürkütücü. İşte o iddia: Tolga Zengin yeni bir silah alır.. Ve bu silahla oynarken, kaza sonucu kendisini elinden yaralar. Ardından gittiği hastanede tedavisi yapılır ama olay kayıtlara silahla yaralanma olarak geçmez. Bu olayın nasıl meydana geldiğini bilmeyen kişiler de doğal olarak Tolga Zengin’i Fair-Play ödülüne aday gösterir. Neresinden bakarsanız, bakın... Gerçekten de talihsiz bir durum.

TOLGA ZENGİN İLE İLGİLİ ÇIKAN HABER

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, “kaleci Tolga Zengin kendini vurdu, fair-play ödülü alıyor” şeklinde çıkan habere ilişkin bir soruya, “Özel haber deniliyor, ama haberi yapanın ismi yazmıyor ki cevap vereyim” yanıtını verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler