« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kendini düzeltirse dönmeyi düşünürüm

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kanal D'nin Sabah Şekeri Özlem Yıldız, Mehmet Ali Erbil'le olan ilişkisini Hürriyet'e anlattı

Televizyon ekranlarının en beğenilen yüzlerinden Özlem Yıldız. Gerek Çarkıfelek'te, gerekse Kanal D'deki Sabah Şekerleri'nde yüzlerce hayranı yalnızca onu izlemek için ekran karşısına geçiyor. Bir o kadar hayranı da Mehmet Ali Erbil'le olan doğaçlama konuşmalarını izlemek için... Özlem Yıldız, Mehmet Ali Erbil'le olan tüm ilişkisini anlatmayı sürdürüyor.

Çarkıfelek boyunca karşılıklı hoş bir diyaloğunuz var Erbil'le. Sevimli bir didişme, sataşma... Didişirken, inceden inceye aşklarını da ima ediyor gibiler.

- Programı sonradan banttan izlediğimde bana da öyle geliyor. Şu anda aramızda öyle bir ilişki yok ama, Mehmet Ali benim yaşayacağım arkadaşlıklardan giydiğim kıyafetlere kadar karışıyor, kıskanıyor. Mesela ‘Sevgililer Günü’nü kiminle geçirdiğimi çok sordu. Çok yırtmaçlı, dekolte bir şey giydiğim zaman ‘Bu hoş değil’ diyor, ben de aklıma yatarsa çıkarıyorum. Ben de onun giyimiyle ilgileniyorum. Benimle ilgili söyledikleri genelde doğru olduğu için onu dinliyorum. Hayatımda çok az imnsanı bu kadar iyi tanıdım Yener ağabey. Herşeyini gözlerinden okuyorum, kendisi bile inanamıyor. Üzüntülü olduğu zamanlarda özellikle yanında olmaya gayret ediyordum. Mutluğumuzu da, mutsuzluklarımızı da paylaşıyoruz. Şu anda aramızda sıcak bir dostluk var. Aşk bittikten sonra dostluğun devam etmesi çok zor derler ama, biz bunu başardık gibi gözüküyor, inşallah bozulmaz.''

ÇOK ÜZÜNTÜ ÇEKTİM

Madem ki Mehmet Ali'yi gözünden okuyor, onu bize tanıtsın bakalım.

- Mehmet Ali'nin kalbi çok temiz. Hiç kimse için kötü düşünemez. Çok merhametli, iyi yürekli bir insan. Benim yanlış bulduğum hareketleri de beni incitmek, üzmek için yapmadığına eminim. Çünkü umurunda olmasaydım Bodrum'lara kadar gelip benden özür dilemezdi. Mehmet Ali'nin içinde hep bir çocuk var, onu hep yaşatıyor. Ben de öyleyim, bu konuda çok benzeşiyoruz. Benim söylediğim laflar ona ne batıyor, ne de ağır geliyor.

Bizim kelebek başka bir dala konduğunda bu kızın içi kim bilir nasıl titremiştir.

- Doğrusu ilk başlarda kıskançlığım oldu ama, sonra geçti. Ben hep istiyorum ki, onun karşısına doğru bir insan çıksın. Onu anlayabilecek, mutlu edebilecek, her konuda destek olacak biri. Onun adına mutlu olurum.

ÖNEMSENMEK ÇOK ÖNEMLİ

Anlaşılıyor ki için için yanan bir büyük yangın var. Mehmet Ali bir gün yeniden Özlem'in aşk kapısını çalarsa ne olur?

- Yener ağabey, kendini tamamiyle düzeltirse, o zaman düşünme aşamasına gelirim. Şu an için hiç böyle bir şey düşünmüyorum. Bu konuda çok fazla üzüntü çektim. Bir daha beraber olursak mutlu olamazmışım gibi geliyor bana. Mehmet Ali'den sonra hayatıma kimse girmedi. Çünkü çok yıkıldım, çok hayal kırıklığına uğradım. Beni etkilemek hiç kolay değildir, çok fazla emek ister. Hiç kimseyi kolay kolay beğenmem. Bir kere sevgisi uğruna çok fazla şeyi göze alması gerek. Mesela zevklerimi bilerek o yönde hareket edecek, beni etkilemek için. Mesela Erbil'in bir seyahat dönüşünde gecenin yarısında telefon açıp ‘‘Seni beş dakika görmeye gelebilir miyim’’ demesi çok güzeldi. Gerçekten özlendiğinizi hissediyorsunuz. Kapınıza bir çiçekle gelinmesi ne kadar güzel. Bunun gibi ufak tefek şeyler etkiliyor beni. Arabalar, mücevherler, zenginlik umurumda bile değil. Yalnızca önemsendiğimi ve beni mutlu etmek için uğraşıldığını hissetmem önemli.

YAŞ FARKI ÖNEMLİ DEĞİL

Emek dediğin tek yanlı mı olacak, hep erkek mi verecek?

- Elbette hayır, ben de çok emek verdim. Ailem ilk başta tedirgindi, hatta onlarla aramız açılır gibi oldu. Mehmet Ali'yle ilişkimize destek olan çok az insan vardı çevremde. Ben bir anda yanımdakilere karşı cephe aldım. Çünkü sadece Mehmet Ali'ye inandım ama, sonra hayal kırıklığına uğradım. İşte bu beni çok yıprattı. Ona inanmamın devamı gelsin isterdim, ne yazık ki olmadı.

Bırak aradaki yaş farkını, iki de çocuk var.

- Yener ağabey ben o kişiyi gerçekten çok seviyorsam ne yaş farkı, ne de çocuklar hiçbir zaman benim için engel teşkil etmez. Ben aşık olmaktan utanmam, aksine göğsümü kabartarak söylerim. Ailem de seçimi bana bırakmıştır. Erbil'in kızları Yasi ve Sezin'le de aram çok iyi. Her ikisi de çok şeker.

HEDİYE ROLEX SAAT

Bizim MALİ elinin sıkılığıyla da ünlüdür. Bakalım Özlem'e hiç armağan almış mı?

- Doğum günlerimde iki armağan aldı. Biri şu kolumdaki çelik Rolex saat, bir de bilezik. Ona değer verdiğim için onları hala takıyorum. Bir arkadaşlık yaşadım, şimdi de güzel bir dostluğumuz var. Ben yaşadıklarımdan hiçbir zaman pişmanlık duymadım. Üstelik zamanında da sevmişim. Bunlar da onun anısı olarak bende duracak.

Peki, bu Şeker kızdan iyi bir ev hanımı olur mu?

- Yener ağabey, çok titizim, evin dekorasyonuna kadar ilgilenirim. Bir şeyi kafama koyarsam onu başarmak için sonuna kadar uğraşırım. Hırslıyım ama, bunun için yakın dostlarımı, arkadaşlarımı harcamam. İyi Yemek yapacağım dersem, envai çeşitini ortaya koyarım.

İşte ekranın şeker gibi cici kızının bana anlattıkları. Artık onu Sabah Şekerleri'nde ya Çarkıfelek'te bir başka gözle izleyeceğinize eminim. Ah, Mehmet Ali, kulaklarını çekmek geldi içimden.

Mehmet Ali kıskanç

Amerika'nın New Orleans kentinde dünyanın bütün Çarkıfelek hostesleriyle bir araya geldik. Katılan hostesler arasında yaşça en küçük bendim. Amerika'daki Çarkıfelek'in canlı yayınlarına katıldım, hiç takılma yok, espri yok, sadece hoşgeldiniz deyip yerlerine gidiyorlar. İngilizcem yeterli olmadığı için onlara kendimi çok fazla ifade edemesem de etkilemişim galiba. Bizim Çarkıfelek bir film gibi oldu artık. Canlı yayında birbirimize ne söyleyeceğimiz dört gözle bekleniyor. Bana öyle mektuplar geliyor ki, mesela ‘‘Sen olmasan programı izlemeyiz’’ diyenler var. Kimi hanımlar da ‘‘Sen Amerika'dayken izlemedik’’ demişler. Mehmet Ali beni biraz daha fazla alkışlanıp, biraz daha fazla çiçek aldığımda ‘‘Nasıl olur’’ dediğini bakışlarından anlıyorum. Kötü niyetli değil ama, biraz kıskanç yaradılışlı. Benimle gurur duyuyor ama, ölçünün ayarlanmasını istiyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler