« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kendine kulüp bulmaya ülkesine gitti

Beşiktaş'ta teknik direktör Samet Aybaba tarafından kadroda düşünülmeyen ve 18 Temmuz tarihinden bu yana takımdan ayrı olarak antrenmanlara çıkan Ricardo Quaresma, bugün Portekiz'e gitti Teknik direktörü Samet Aybaba'nın takımda düşünmediği Portekizli yıldızın ülkesinde transfer görüşmeleri yapması da bekleniliyor.

ÖVÜNÇ ÖZDEM - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME
Saat 10.55'de Atatürk Havalimanı'ndan hareket eden Lizbon uçağı ile ülkesine giden ve Doğan Haber Ajansı'nın özel olarak görüntülediği Quaresma kendisine sorulan soruları yanıtsız bıraktı.

Q7 ÜLKESİNE BÖYLE GİTTİ / WEB TV

28 yaşındaki oyuncu sadece 2 gün sonra İstanbul'a döeneceğini ve Lizbon'a çocuğunu İstanbul'a getirmek için gittiğini ifade etti.

Quaresma Beşiktaş yönetimi ve teknik heyetinin 1 hafta izin aldığı öğrenilirken, Lizbon'da hastaneye kaldırılan babasını ziyaret edeceği öğrenildi. Ayrıca İstanbul'a dönüşünde kızını da yanında getirmeyi planladığı belirtildi.

KENDİNE KULÜP BULMAYA GİTTİ

Ancak Quaresma'nın transfer döneminin sonra ermesinin ardında ülkesine gitmesi ve Portekiz'de transfer sezonunun hala devam etmesi kafalarda soru işareti bıraktı. Yıldız oyuncunun ülkesinde bazı kulüplerle temasa geçebileceği veya transfer sezonu devam eden farklı ülkelerdeki kulüplerle de görüşebileceği kaydedildi.

Öte yandan Quaresma'nın kıyafeti de dikkat çekti. Portekizli oyuncunun giydiği tişörtün üstünde ilki 1963 tarihinde vizyona giren Dünya Sinema Tarihinde önemli bir yere önemli bir yere sahip olan 'Pembe Panter' filminin sembolü büyük bir pempe panter resmi kullanılmıştı.

GİTMEYİ REDDETTİ, KADRO DIŞI KALDI

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler