« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kendimi terkedilmiş hissediyorum

İspanyol radyosuna konuşan Beşiktaşlı Guti, takım arkadaşları ile fazla vakit geçiremediğini belirterek, İstanbul’da yalnız olduğunu itiraf etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞLI Guti, önceki gece İstanbul’daki evinden İspanyol radyosunda bir programa katılarak Türkiye’deki hayatını anlattı. Fenerbahçe’de oynayan vatandaşı Güiza ile birlikte Cadenaser radyosuna konuşan siyah beyazlı futbolcu, burada kendini terkedilmiş hissettiğini söyledi.

İspanyol yıldız, “Takım arkadaşlarımla aram iyi ama herkesin kendine göre yaşam tarzı ya da ailesi var. O yüzden onlarla çok fazla vakit geçiremiyorum. Yalnızım ve kendimi biraz terk edilmiş hissediyorum. Yapabileceğim tek şey kendimle mutlu olmak ve öyleyim de” diye konuştu.

Buna karşılık Beşiktaş’tan çok memnun olduğunu belirten Guti, şunları söyledi: “Hem profesyonel hem de özel anlamda gayet iyiyim. Ama takım olarak iyi gitmiyoruz. Eminim ki hep beraber takımı layık olduğu yerlere çıkaracağız. Real Madrid’i özlüyorum ama Türkiye’ye gelmem akıllıca bir davranış oldu.” Vatandaşlarına, Boğaz’ın Asya yakasında büyük bir evde tek başına oturarak sanki bir öğrenci hayatı sürdüğünü de anlatan Guti, her sabah evine bir kadının gelip temizlik yaptığını ve arada yemekler pişirdiğini, son olarak nohut ve pilav yediğini ifade etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler