« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kendimi göstereceğim"

Almanya 1. Ligi futbol takımlarından Hamburg SV'nin Türk asıllı oyuncusu Tunay Torun, A Milli Takımı aday kadrosunda yer almaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kadronun bugün açıklanmasının ardından, Torun,  "A Milli Takım aday kadrosunda yer almak beni ve ailemi çok sevindirdi. A Milli Takımda oynamak çok büyük bir duygu ve gurur verici. Başarılı olmak için her türkü gayreti göstereceğim" dedi.

9 Şubat'ta Trabzon'da Güney Kore ile yapılacak özel dostluk maçında oynayıp oynamayacağının kesin olmadığını sözlerine ekleyen Torun, “Pazartesi günü İstanbul'a uçacağım. Oradaki idmanlarda kendimi göstereceğim. Antrenmanlarda da kendimi göstereceğim” dedi.

Ligde pazar günü St. Pauli ile karşılaşacaklarını belirten Torun, bu maça çok iyi hazırlandıklarını amacının Bundesliga'da ilk 11'in arasına girmek olduğunu ifade etti.

FC Nürnberg'in Türk kökenli oyuncusu İlkay Gündoğan'a Hamburg SV kulübünden teklifte bulunulup bulunulmadığının sorulmasına üzerine Torun, "Ben bu konuda bir şey duymadım, ama Türk kökenli bir futbolcu takımımıza gelirse birbirimize destek olacağımız kanaatindeyim. Daha önce Tolgay Arslan, Alemannia Aachen'a transfer olmadan önce aynı takımda görev almıştık ve çok iyi anlaşmıştık" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler