AYDIN HABERLERİ

Kendileri Gibi Çocukları Da Aynı Sıraları Paylaştı

IHA
03.10.2015 - 07:20Son Güncelleme :

YILLAR SONRA GELEN TESADÜF 30 YILLIK ARKADAŞLARI ŞAŞIRTTI

IHA

Aydın Barosu Genel Sekreteri Avukat Anıl Yetişkin ile yıllar önce çocukluk ve sınıf arkadaşlığı yapan Eczacı Fazilet Abacı Atasoy ve Diş Hekimi Dilek Şen Şıpar’ın çocukları da 30 yıl aradan sonra aynı sıraları paylaşıyor.
1985 yılında Anadolu Lisesi’nde bugünkü adıyla Adnan Menedres Anadolu Lisesi’nde yolları kesişen üç çocukluk arkadaşının yıllar sonra kendi çocukları da bugün TED Ege Koleji’ndeki okullarında, aynı sınıfta ve aynı sıraları paylaşması tesadüfün bu kadarı olur dedirtti. Günümüzdeki gibi o yıllarda da kura çekimi sonrasında aynı sınıflara düşen üç çocukluk arkadaşının çocukları da tesadüfen bugün aynı sıraları paylaşıyor.
“30 YIL SONRA AYNI HEYECANI YAŞADILAR”
1985 yılından 1991 yılına kadar beraber eğitim hayatı geçiren çocukluk arkadaşlarından Aydın Baro Genel Sekreteri Avukat Anıl Yetişkin, Eczacı Fazilet Abacı Atasoy ve Diş Hekimi Dilek Şen Şıpar bugünlerde ikinci kez aynı heyecanı yaşıyor. Yıllar önce aynı sıraları paylaşan üç arkadaşın çocukları Öykü Deniz Yetişkin, Deniz Atasoy ve Efe Şıpar da bugün aynı sınıfta aynı sıralarda eğitim görmeye başladı.
“BİZLERİ DAHA DA GURURLANDIRDI”
Çocuklarının aynı sınıfta okumaya başlamasından dolayı gurur duyduklarını belirten Aydın Barosu Genel Sekreteri Anıl Yetişkin, “Yıllar önce bizler de kura sonucunda tesadüfen aynı sınıfa düştüğümüz gibi çocuklarımızın da tesadüfen aynı sınıflarda okula başlaması bizleri daha da gururlandırdı. Okulun ilk günü çocuklarımızın aynı sınıfta olduğunu görünce arkadaşlar olarak çok şaşırdık ve böyle bir tesadüfün olacağını hiç düşünememiştik. Çocuklarımız aynı sınıfta okuyacağı için çok mutluyuz ve çok heyecanlıyız. Birbirimizi tanıdığımız için çocuklarımızı daha bir şevkle okula göndermeye başladık. İnşallah torunlarımız da aynı okullarda ve sınıflarda okur” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Kendileri Gibi Çocukları Da Aynı Sıraları Paylaştı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Ekim 2015 tarihinde saat 07 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kendileri Gibi Çocukları Da Aynı Sıraları Paylaştı haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:28
 • Guneş
  08:12
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:45
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı