Gündem Haberleri

  Kendi transferine 30 bin TL ödedi

  Hürriyet Haber
  14.12.2009 - 12:07 | Son Güncelleme:

  Askerliğini ertelemek için 2. lig takımı Tepecikspor’un kadrosuna giren Alişan’ın kendi transferi için 30 bin TL ödediği iddia edildi. Takımda Alişan’a yer açılmasına isyan eden 5 futbolcu da kadro dışı bırakıldı.

  Alişan / Foto Galeri

   

  2. Lig takımı Tepecikspor’da profesyonel topçu olan Alişan’ın 33 yaşında sahnelerden yeşil sahalara transferi kafaları karıştırmaya devam ediyor. Alişan’ın geçen yıl çıkan ‘3. Lig dışında top koşturan profesyonel futbolculara 38 yaşına kadar askerliklerini tecil imkânı’ veren yasadan faydalanmak için bu yola başvurduğu iddia edildi.

   

  Ancak ünlü şarkıcı bu söylentiyi yalanladı. 14 maçta bir kere bile forma giymeyen şarkıcı “Askerlikten kaçıyor” söylentilerinin artması üzerine idmanlara katılmaya başladı. Son 2 haftadır Tepecikspor’un 18 kişilik kadrosunda yer alan Alişan’ın bu durumunun takımdaki futbolcular arasında da huzursuzluk yarattığı ortaya çıktı.

   

   Alişan’ın kadroya alınmasından duydukları rahatsızlığı dile getirmeye başlayan 5 futbolcu kadro dışı bırakılırken, ünlü şarkıcı hakkında ortaya yeni bir iddia daha atıldı.

   

  Bu iddiaya göre Alişan Tepecikspor’a kendi transferi için 30 bin TL ödedi ve takımdaki yerini aldı. Ünlü şarkıcı ise bu iddianın doğru olmadığını söyleyerek “Bu işi niye bu kadar uzatıyorlar, bir türlü anlamıyorum. Kesinlikle takıma 5 kuruş ödemedim. Dile getirilenlerin hepsi aslı olmayan söylentiler” dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı