Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kendi kendimize maçı zora soktuk"

Kardemir Karabükspor'u sahasında 3-2 mağlup eden Orduspor'un teknik direktörü Hector Cuper, “Kendi kendimize maçı zora soktuk” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Hector Cuper, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk yarıda çok iyi mücadele ederek, 3 gol bulduklarını söyledi.

Bu gollerin ardından iki duran toptan gol yediklerini ifade eden Cuper, “Bundan dolayı da maçın sonuna kadar gergin anlar yaşadık. Kendi kendimize maçı zora soktuk. Ama bu maç bize çok şeyler kazandırdı. Öz güvenimiz yerine geldi. Halen takım üzerinde çalışmak istediğim detaylar var. Bunlara çalışmaya devam edeceğim” diye konuştu.

Cuper ayrıca, maç boyunca kendilerini destekleyen taraftarlara da teşekkür etti.

Kardemir Karabükspor cephesi

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ise takım olarak ikinci yarıdaki mücadeleyi ilk yarıda gösteremediklerini dile getirdi.

İkinci yarıda oyuncularının sahaya yansıttığı istek ve arzudan dolayı memnun olduğunu vurgulayan Korkmaz, “İkinci yarıdaki mücadelemizi ilk yarıda gösterseydik, skor daha değişik olabilirdi. Kendi sahamızda özellikle iyi oynayarak kazanıyoruz. Bunu deplasmana da yaymamız gerekir. Eğer bunu yaparsak ilerleyen haftalar daha iyi olacak” şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz