« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kenan Sofuoğlu Hollanda'ya yerleşiyor

DÜNYA Süpersport Motosiklet Yarışları 2007 yılı şampiyonu Kenan Sofuoğlu, çevresindeki insanların kendi başarısı yerine ne kadar kazandığını konuşmaya başladığını belirterek, 2010 yılında Hollanda’ya yerleşeceğini söyledi.

Aziz GüVENER/ADAPAZARI (Sakarya), (DHA)
SON GÜNCELLEME
Sakarya Ticaret Sanayi Odası’nın Meclis toplantısına onur konuğu olarak katılan Kenan Sofuoğlu, toplantı sonrasında ağabeyi Sinan Sofuoğlu’nun bir yıl önce ölümünün ardından Türkiye’de yaşamaya başladığını belirterek, bu bir yılda çevresindeki insanlar nedeniyle sıkıntılı günler geçirdiğini söyledi. Sofuoğlu şöyle dedi:
“Türkiye’de yaşadığım süre zarfında insanların artık tek değer verdiği şey benim maddiyatım oldu. Çevremdeki birçok insan nedeniyle zorlanmaya başladım. Çünkü birçok insan yardım ve destek istiyor. Sonuçta ben bir sporcuyum. Türkiye’yi kalkındırabilecek biri değilim. Ben Türkiye’de böyle bir sıkıntı yaşamaya başladım. Herkes yaptığımdan çok kazandığımı konuşmaya başladı. Bu da beni çok rahatsız etti.”

Bu nedenle büyük bir ihtimalle 2010 yılından itibaren yurt dışında yaşamaya başlayacağını söyleyen Sofuoğlu, bu ülkenin de Hollanda olduğunu belirtti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler