« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kenan Öner: Aynen devam

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, "Şimdi o şampiyonluğun ortaklarından bir tanesiyiz. Sağduyulu, basiretli, temkinli yolumuza devam edeceğiz" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Öner, Sivasspor-Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada, karşılaşmayı kazanacaklarına inançlarının tam olduğunu ifade ederek, mutlu olduklarını söyledi.

Öner, "Ligin başında da söylemiştim. Ligin başında 6. haftada birçok kişi, bir çok yorumcu bizi 'ligden koptu, havlu attı' diye ilan etti, ama bizim takımımızın iyi olduğunu, inancımız olduğunu, hedefimizin yine şampiyonluk olduğunu söylemiştik. Şimdi o şampiyonluğun ortaklarından bir tanesiyiz. Sağduyulu, basiretli, temkinli yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu.

Yorgun olmalarına rağmen Sivasspor'a karşı sahada her türlü mücadeleyi verdiklerini vurgulayan Öner, ofsayt gerekçesiyle verilmeyen golün olduğu pozisyonu da tekrar izleyeceklerini bildirdi.

Öner, "iyi yolda ve inançlı" olduklarını belirterek, istikrarlı ve sabırlı olmak gerektiğini kaydetti.

"Başkanımız başta olmak üzere o tepkili günlerde bir duruş gösterdik" diyen Öner, teknik ekibe ve futbolcularına inandıklarını ve onların çok iyi olduklarını gördüklerini kaydetti.

Beşiktaş'ın golünü kaydeden ve geçirdiği sakatlık nedeniyle oyundan çıkan Bobo ise önümüzdeki hafta oynayıp oynayamayacağının sağlık ekibi ve hocalarıyla görüştükten sonra belli olacağını söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz