MUĞLA HABERLERİ

Kenan İmirzalıoğlu'ndan karlı satış

DHA
29.04.2017 - 16:23Son Güncelleme :
DHA

Mustafa SARIİPEK/ MARMARİS (Muğla), (DHA)- MUĞLA'nın Marmaris İlçesi Selimiye Mahallesi'nde iki yıl önce 1 milyon 700 bin liraya aldığı belirtilen edilen arsanın üzerindeki evi yenileyen ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun burayı İstanbullu bir işadamına 5 milyon 500 bin liraya sattığı öne sürüldü.
Önceki yıllarda özellikle yaz aylarında Selimiye'yi adeta mesken tutan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, buraya geldiğinde kalmak için denize sıfır olan iki dönüm araziyi 1 milyon 700 bin liraya satın aldı. Arazideki eski binayı yıkarak yasalara uygun olarak iki katlı taş ev yaptıran İmirzalıoğlu'nun İstanbullu bir işadamına evi 5 milyon 500 bin liraya sattığı ileri sürüldü. Evin yeni sahibinin ise konuta kiralık ilanı astığı görüldü.
Öte yandan İmirzalıoğlu'nun Selimiye yerine Selimiye'ye 5 kilometre mesafedeki Bozburun'a yatırım yapacağı iddia edildi.

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Kenan İmirzalıoğlu'ndan karlı satış hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 16 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kenan İmirzalıoğlu'ndan karlı satış haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı