Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kemp mesaiye başladı

Spor Toto Türkiye Kupası'nda Efes Pilsen ile karşılaşacak olan Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, Kayseri'deki ilk antrenmanını dün akşam yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kayseri Kadir Has Spor Salonu'nda yapılan antrenmana hucüm setleri ile ısınarak başlayıp ısınma hareketleri yapan siyah-beyazlılar, daha sonra taktik ağırlıklı olarak çalışmalarını sürdürdü. Kayseri'deki ilk antrenman şu atışları ile sona erdi.

Yeni transfer Marcelus Kemp'in de katıldığı çalışma yaklaşık 1,5 saat sürdü. Antrenmanı, Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Yalçın da takip etti.

TAKIMI VE KULÜBÜ ÇOK BEĞENDİM

Siyah-beyazlılarla yaptığı ilk antrenmanın takımı tanımak açısından son derece verimli olduğunu belirten Marcelus Kemp, “Takımı ve kulübü çok beğendim. Burada çok iyi karşılandığımı söyleyebilirim. Takım içindeki arkadaşlık ortamı çok güzel. Oyun sistemimiz de oldukça iyi” diye konuştu.

Türkiye Kupası çeyrek finalindeki rakipleri Efes Pilsen’i tanıdığını söyleyen Kemp, “İyi bir rakibe karşı oynayacağız. Ancak takım halinde mücadele eder ve istediğimiz sert oyunu oynayabilirsek galip geleceğimize inanıyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler