Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Kemerburgaz’da bir kanatçı

Geçtiğimiz ay Kemerburgaz’da açılan “Kanatçızade”nin kısa sürede müdavimleri oluştu...

Mönüsünde Türkiye’nin en fazla kanat çeşidini bulunduran restoran, özel baharatlarla harmanlanmış kara kanat formuna düşkün olanlar için “Diyet Kanat”, zahmet çekmeden kanat yemek isteyenlere “Sosyete Kanat”, acı severlere “Luisiana Kanat”, patlıcan sevenlere ise “Patlıcan Yatağında Kanat” gibi çeşitler sunuyor. Kanatçızade, 100 kişilik oturma kapasitesiyle haftanın yedi günü hizmet veriyor.

Aşka devam

Arte Tahir, davet ve partilere bir yıldır flört ettiği işadamı Tufan Yenigün ile birlikte katlıyor. ıkili önceki gün de ısmail Acar’ın Galata’daki evinde verdiği davetteydi. Tahir, yeni markasını tanıtan Acar’ı tebrik etti, erken saatlerde de sevgilisi ile birlikte Papermoon’a gitmek için oradan ayrıldı.

Bu iş ciddi

Cihan Ünal’ın oyuncu kızı Irmak Ünal, bir aydır işadamı Serkan Bey’le flört ediyor. Sevgililer ilişkilerini göz önünde yaşamak istemeseler de, katıldıkları davetlerde birlikte görüntülenmekten kurtulamıyor. Çift, önceki gece W Otel’deki partide eğlendi. Gecelerde görünmekten pek hoşlanmadığını belirten Irmak Hanım, Serkan Bey’e çok değer verdiğini, ilişkilerinin de ciddi olduğunu söyledi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI