Ege Haberleri

  Kemalpaşa’ya dev Türk bayrağı

  İZMİR (DHA)
  10.09.2015 - 12:07 | Son Güncelleme:

  Kemalpaşa Sanayici ve İşadamları Derneği (KESİAD) son günlerde vatanları için şehit olan asker ve polisler anısına 9 Eylül İzmir’in kurtuluş gününde bölgeye dev Türk bayrağı kazandırdı.

  Dernek Üyesi Bilal Saygılı tarafından yapılan 150 metrekare büyüklüğünde dev bayrak törenle göndere çekildi. Törene, İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan, Kemalpaşa Kaymakamı Kamuran Taşbilek, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, KOSBİ Başkanı Kamil Porsuk, KESİAD Başkanı Aytekin Öztaş ile sanayiciler ve çalışanlar katıldı.

  Törende Konuşan KESİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, "150 metrekare büyüklüğündeki bayrağı KOSBİ’ye kazandırdık. Kemalpaşa OSB’nin her yerinden görünen bayrakta hala akan şehit kanları yer alıyor. Hiçbir zaman bunları unutmadan, ülkemiz için çalışarak, bu kötü günleri de atlatacağımızdan hiç şüphem yok" dedi.

  KESİAD Başkanı Aytekin Öztaş, Belkahve’ye de en kısa zamanda dernek olarak İzmir’in her yerinden görünecek bir bayrak yaptırmak istediklerini de vurguladı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı