Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kemal Sunal'ın filmi gerçek oldu

  A.A
  07.01.2011 - 10:45 | Son Güncelleme:

  'Korkusuz Korkak’ adlı Türk filminde Kemal Sunal’ın canlandırdığı ‘Mülayim’ karakterinin başına gelenler Kütahya'da gerçek oldu. Omuz ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede Hasan Demir adlı vatandaşa pankreas kanseri olduğu söylendi. Ancak tanının, bu kişinin raporlarının, aynı ismi taşıyan başka bir hastanın raporlarıyla karışması sonucu konulduğu anlaşıldı.

  KANSERSİN DEDİLER TURP GİBİ ÇIKTI / WEB TV 

  Kütahya'da haftalık yayımlanan bir yerel gazetenin sahibi Hasan Demir (33), birkaç gün önce omzundaki ağrı nedeniyle Evliya Çelebi Devlet Hastanesine gittiğini, doktorunun tanı koyabilmek için bazı tahliller yaptırıp MR çektirmesini istediğini söyledi.

  Demir, şöyle konuştu:

  “Bir hafta önce omzumda şiddetli ağrı vardı, doktora gittim. Doktor, hastanede bazı tahliller yaptırmamı ve MR çektirmemi istedi. Ben de tahlilleri yaptırıp MR çektirdikten sonra işlerim olduğu için hastaneden ayrıldım, eşim sonuçları almak için bekledi. Raporları inceleyen doktor, pankreas kanseri olduğumu eşime söylemiş. Eşim bunu duyunca yıkılmış, hemen beni aradı ve tekrar hastaneye gittim. Doktorun tanısından emin olmak amacıyla onun isteğiyle ikinci kez yaptırdığım tahlillerde kanser olmadığım ortaya çıktı.”

  Kanser olduğunun eşine söylenmesinden ikinci tahlillerin raporlarının alındığı zamana kadar büyük üzüntü yaşadıklarını belirten Demir, bu birkaç saatin ömründeki en kötü anlar olduğunu ifade etti.

  Demir, ikinci tahlil raporlarında kanser olmadığının anlaşılması üzerine hastanede araştırma yapıldığını dile getirerek, “Hasan Demir adında başka bir hastanın raporlarına göre bana tanı konulduğu anlaşıldı. Hem ben hem eşim hem de üç çocuğum buna çok sevindik. Kanser hastası olmadığıma sevindim ancak adaşım olan kişi ile sevenleri adına üzüldüm” dedi.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı