ANKARA HABERLERİ

Kemal Sunal’ın eşyaları Ankamall’da sergileniyor

Hürriyet Haber
30.04.2017 - 12:52Son Güncelleme :

Türk sinemasının unutulmayan ismi Kemal Sunal’ın filmlerinde kullandığı kostümleri, film afişleri, diplomaları, belgeleri ve özel eşyalarından oluşan sergi, Ankamall AVM’de açıldı.

Hürriyet Haber

Serginin açılışına Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal ve kızı Ezo Sunal da katıldı. Gül Sunal, bunca yıl sonra büyük küçük herkesin git gide artan sevgisiyle karşılaşmaktan dolayı mutluluk duyduklarını söyledi. Bu sergi ile Kemal Sunal’ın hatıralarının yeniden canlandığını belirten Gül Sunal duygularını şöyle ifade etti: “Kemal’i kaybedeli 17 yıl oldu ama o hep bizimle birlikte. O kadar çok şey bıraktı ki… Onun biriktirdiği şeyleri biz sadece muhafaza ettik ve onu sevenleriyle paylaşıyoruz. Bu sergide kendine, mesleğine ne kadar özen gösterdiği görülüyor. İşini ne kadar ciddiye aldığı ve değer verdiği görülüyor.” Sergi 14 Mayıs’a kadar görülebilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kemal Sunal’ın eşyaları Ankamall’da sergileniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 12 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kemal Sunal’ın eşyaları Ankamall’da sergileniyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı