Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kelly Brook hayran kaldı

  Gonca YAĞCI/DHA
  16 Eylül 2012 - 00:00Son Güncelleme : 15 Eylül 2012 - 19:21

  Bora Aksu’nun Londra Moda Haftası’nda tanıttığı 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, modacılardan tam not aldı. İngiliz yıldız Kelly Brook da koleksiyona hayran kaldığını söyledi.

  MODACI Bora Aksu, 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu önceki gün dünya modasının kalbinin attığı Londra Moda Haftası kapsamında sergiledi. Aksu’nun koleksiyonu, modacılardan tam not aldı. Londra’daki Somerset House’da düzenlenen defileyi izleyenler arasında ünlü İngiliz oyuncu ve model Kelly Brook da vardı. Brook, defilenin sonunda kendisini soru yağmuruna tutan gazetecilere Bora Aksu’nun büyük bir takipçisi olduğunu ve son koleksiyonuna hayran kaldığını söyledi. Güzel oyuncu, “Kostümleri oldukça kadınsı ve etkileyici” dedi.
     
  DEFİLEDEN FOTOĞRAFLAR

  Taç sipariş etti

  Kelly Brook’un defilesini izlemesinden memnuniyet duyduğunu belirten Bora Aksu da “Kelly, hazırladığımız aksesuvar koleksiyonunu çok yakından takip ediyor. Çok tatlı bir kadın. Koleksiyondaki taçlardan istediğini söyledi” diye konuştu. Genç modacı ayrıca yeni koleksiyonunda aristokrasi ile gelenekselliği bir araya getirdiğini söyledi: “1920’li yıllarda Kraliçe Viktoria’nın torunu Kraliçe Mary, Romanya Prensi ile evleniyor ve Romanya’ya yerleşiyor. Benim defilem de Kraliçe Mary üzerine kurulu. Buradan esinlenerek İngiliz Kraliyeti ile geleneksel Romanya kültürünü bir araya getirerek bir çalışma ortaya çıkardım.”        

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı