GeriKelebek Zümrüt’ün çekimi Kandilli’de başladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zümrüt’ün çekimi Kandilli’de başladı

Kanal D’de pazartesi günü ekrana gelecek olan ‘Zümrüt’ adlı dizinin çekimlerine dün Kandilli’de başlandı. Başlıca rolleri Hülya Avşar, Selma Güneri, Müşfik Kenter, Ragıp Savaş ve Şemsi İnkaya’nın üstlendiği, Orhan Oğuz’un yönettiği dizinin setinde büyük heyecan vardı.

Hülya Avşar’ın Doğulu bir aşiret reisi olan babasının öldürülmesinden sonra İstanbul’a gelerek şirketlerin başına geçen hırslı bir kadını, Selma Güneri’nin de onun annesini canlandırdığı dizi, iş dünyasındaki çatışmaları ve entrikaları ekrana taşıyacak. Dört yıl önce rol aldığı ‘Savunma’ adlı dizide bir avukatı canlandıran ve o günden beri yeni bir dizi projesinde yer almayan Avşar, ‘Zümrüt’ün hikayesine çok inandığını ve o yüzden uzun bir aradan sonra televizyon setlerine geri döndüğünü söyledi.

İnkaya önlemini aldı

Mehmet Ali Erbil’in ‘Hülya’nın önünü açacağım’ sözlerine ‘Ben Mehmet Ali’nin önünü değil poposunu açacağım’ diye yanıt veren Hülya Avşar’a Zümrüt’teki rol arkadaşı Şemsi İnkaya takılmadan edemedi. İnkaya, Avşar’la karşılaştığında elleriyle önünü ve arkasını kapatıp ‘Ne olur ne olmaz’ dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle