GeriKelebek Seda Sayan ile Zuhal Topal arasında kıyamet koparacak olay!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seda Sayan ile Zuhal Topal arasında kıyamet koparacak olay!

Seda Sayan ile Zuhal Topal arasında kıyamet koparacak olay!

Zuhal Topal ve Seda Sayan hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. "Türkiye'de şehitler varken oynanır mı" diyerek Zuhal Topal'ın programını terk eden damat adayından şoke eden bir açıklama geldi. ”Zekeriya Atak, Youtube'a yüklenen videosunda şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik’in planladığını iddia etti. Zuhal Topal'ın konu ile ilgili ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Zuhal Topal'ın programına Seda Sayan tarafından telefonla arama yapıldığı iddiası, magazin gündemini karıştırdı. Youtube'da yayınlanan video Evlilik programlarındaki reyting yarışı hız kesmeden sürerken, daha önce Zuhal Topal'ı eleştiren damat adayı Zekeriye Atak, şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisinin planladığını ileri sürdü. Konu hakkında Seda Sayan'dan flaş bir açıklama geldi. 

Geçen Şubat ayında sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği izdivaç programına bir damat adayının protestosu damgasını vurmuştu. Damat adayı Zekeriya Atak, gelin adayına "Sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız" demişti.

AĞLAYARAK AÇIKLAMA YAPMIŞTI
Bunun üzerine araya giren programın sunucusu Zuhal Topal bu sözlere tepki göstermiş ve stüdyoda gergin anlar yaşanmıştı. Topal, programında şehitlere saygısızlık yapıldı iddiasına ağlayarak ve sesi titreyerek cevap vermiş ve "Benim vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah'a havale ediyorum. Sorgulamak kimsenin haddine değil. Ben Türk bayrağı gördüğüm zaman gözyaşlarını tutamayan bir cumhuriyet kadınıyım" diye konuşmuştu. Topal bu sırada ağlamıştı ve sesi titremişti.

“PARAYI ERKAN ÇELİK’TEN ALDIM
”Zekeriya Atak, youtube yüklenen videosunda canlı yayındaki şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik’in planladığını iddia etti.Zekeriya Atak, “Ben 22.07.1991 Kahramanmaraş doğumlu Zekeriya Atak, bu kaydın mahkemede delil olarak kullanılmasına izin veriyorum” sözleriyle başladığı videosunda, canlı yayındaki şehit protestosunun organize bir çalışma olduğunu öne sürdü. Atak, Zuhal Topal’ın programına çıkıp ortalığı karıştırması için Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik’ten “Gidip ortalığı karıştır, bizim reytingimiz artsın, onlarınki düşsün” diyerek bankadaki hesabına başka birinin adıyla 4 bin 350 TL yatırıldığını öne sürdü.

Seda Sayan, Çok Konuşulan Şehit İddiasına Açıklık Getirdi
Şehitler üzerinen Zuhal Topal'ı eleştiren damat adayını para vererek tuttuğu öne sürülen Seda Sayan, iddiayı kesin bir dille yalanlayarak "Hakkımı mahkemede arayacağım" dedi. Evlilik programlarındaki reyting yarışı hız kesmeden sürerken, daha önce Zuhal Topal'ı eleştiren damat adayı Zekeriye Atak, şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisinin planladığını ileri sürdü.

"HAKKIMI SÖKE SÖKE ARAYACAĞIM"
Konuyla ilgili ne açıklama yapacağı merak konusu olan Seda Sayan, programının bugünkü açılışında olayın dedikodudan ibaret olduğunu belirterek olayı yargıya taşıyacağını belirtti. Mahkemede hakkını söke söke arayacağını belirten ünlü sanatçı, "Hakimlerimizin ve devlet büyüklerimizin karşısında olmaktan gurur duyuyorum" dedi.

İHA

Yorumları Göster
Yorumları Gizle