GeriKelebek Zeyna Ajda
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zeyna Ajda

Web sayfası olan ünlüler kervanına Ajda Pekkan da katılıyor. Güzellikten sağlığa, alışverişten estetiğe her şey bu sitede olacak.

Ayrıca bir de sürpriz var. Pekkan ‘‘Divazon’’ adında bir çizgi roman kahramanı olarak internetçilerin karşısına çıkacak. Uzun çizmeli, kısa şortlu TV kahramanı Zeyna gibi oldukça seksi bir kadın olarak karikatürize edilen ünlü sanatçı, çizgi romanda kötülere karşı savaş verecek.

Profesyonel bir ekiple hazırlıklarını sürdüren ünlü sanatçı, ‘‘Bu sitede yok yok. Ne ararsanız bulacaksınız. Çocuk, genç, orta yaşlı beyler, hanımlar herkes gönül rahatlığı ile bu siteyi ziyaret edip, hem aradıklarını hem de sorunlarına çare bulacaklar’’ dedi. Pekkan, ‘‘Dünyada hiçbir ünlünün böyle bir sitesi yok’’ diyor.

Sitenin yüzde 10'unda Süpersatar'ın fotoğrafları ve sevilen şarkıları yer alacak. Yüzde 90'lık bölümü ise ‘‘Ajda Line’’ hattına ait. Bu bölümde, yeni seslere yer verilecek, Ajda Pekkan'ın özel giysileri açık artırma ile satışa çıkacak, çocuklar ünlü sanatçının sesinden öyküler dinleyebilecek, kendini yenilemek isteyen hanımlar fotoğrafını gönderip Ajda Pekkan tarafından kendilerine bir imaj belirlenecek. Yani ünlü sanatçı o kişinin saçını ne renk yaptırması gerektiğini, nasıl kıyafetler giymesi gerektiğini tavsiye edip, kendi kuaförüne indirimli olarak gönderecek. Ajda Pekkan'ın gitmekten zevk aldığı restoran ya da barlara bu siteyi ziyaret edenler indirimli olarak girebilecek. Bir alışveriş merkezi oluşturulacak ve Ajda Pekkan'ın alışveriş yaptığı mağazalardan site ziyaretçilerine yine indirim uygulanacak. Hayvan sevgisiyle tanınan Ajda Pekkan, yine bu site vasıtasıyla hayvan bakımı üzerine bilgiler verecek.

Site içinde yer alan önemli bir bölüm daha var. Pekkan bu sitede bir çizgi roman kahramanı olarak da ziyaretçilerin karşısına çıkacak. Halen çizimlerin devam ettiğini çizgi romanda ünlü sanatçı, uzun çizmeleri, kısa şortu ve kedileriyle birlikte kötülere karşı savaş verip, herkesi koruyan ‘‘Divazon’’ adında seksi bir amazon kadını olacak. Divazon'un her gün macerası yenilenecek.Yorumları Göster
Yorumları Gizle