GeriKelebek Yunus Emre 35. ve 36. bölüm fragmanında gündem Bacım Sultan - İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yunus Emre 35. ve 36. bölüm fragmanında gündem Bacım Sultan - İzle

Yunus Emre 35. ve 36. bölüm fragmanında gündem Bacım Sultan - İzle

Yunus Emre 35. bölüm fragmanında işler karışıyor. TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Yunus Emre 35. bölümünde izleyicileri heyecanlı sahneler bekliyor. İsmail, Yunus ile Bacım Sultan’ın arasını açabilecek mi? İşte Yunus Emre dizisi 35. bölümde yaşanacaklar.

TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’nda 35. bölümünde heyecan bitmek bilmiyor. İsmail, Yunus ile Bacım Sultan’ın arasını açabilecek mi? Tapduk Emre'nin zor anları. Yunus Emre 35. ve 36. bölüm ile ekranlara gelecek. İşte Yunus Emre 35. ve 36. bölüm özet ve fragmanları.

Salı akşamlarının takip edilen dizilerinden olan Yunus Emre'de bu hafta yeni sürprizler izleyicileri bekliyor olacak. Yunus Emre 35. ve 36.bölüm ile ekranlara gelecek. Yunus Emre  35. ve 36. bölümde Bacım Sultan'ı istemeye gelecekler. Peki Bacım Sultan'ı kim isteyecek? İşte Yunus Emre Aşkın Yolculuğu yeni bölüm özeti ve fragmanı.

YUNUS EMRE 35. - 36. BÖLÜM ÖZETLERİ

TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’nun 35. Bölümünde İsmail, Yunus ile Bacım Sultan’ın arasını yapabilmek için çeşitli girişimlerde bulunmuştur. Bacım Sultan da Yunus da İsmail’in bu girişimleri sonucunda mahcup olmuşlardır.

Âdem, Tapduk Emre tarafından Molla Kasım’ın yanına verilmiştir. Bu durum, Molla Kasım’ın hoşnutsuzluğuna neden olmuştur. Candaroğlu Argun Bey ise oğlu Şahin’i çağırmıştır. Candaroğlu Argun Bey, oğlu Şahin’e Bacım Sultan’ı isteyecektir. Yunus ise bu bilgiyi öğrendiğinde adeta yıkılmıştır.

Haber, konakta yayılmıştır. Zahide, Bacım Sultan’ın Tapduk Emre’den istenecek olmasından hoşnut olmuştur. Zahide dergâha bu haberi vermek için gider. Durumu öğrenen Bacım Sultan, Şahin’le evlenmeye karşı çıkar. Hanım Ana’ya da duygularını anlatır.

Zahide, Bacım Sultan’ı ikna etmeye çalışsa da başarısız olmuştur. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’nda bu hafta; Bacım Sultan ile Yunus bu durum karşısında nasıl bir tutum göstereceklerdir? Tapduk Emre tüm bu olanlar karşısında ne yapacaktır?

Kızı Bacım Sultan’ı Şahin Bey’e verecek midir? Zahide, Bacım Sultan’ı ikna etmek için hangi yollara başvuracaktır? Şahin ile Yunus karşı karşıya gelecek midir? Tapduk Emre tarafından Molla Kasım’ın yanına verilen Âdem ile Molla Kasım arasında neler yaşanacaktır? Tüm bu soruların cevabı, Yunus Emre: Aşkın Yolculuğu 35 ve 36.Bölümlerde...

 

YUNUS EMRE 35. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Yunus Emre 33-34.Bölüm de neler yaşandı?

Yunus’un yaptığı plan başarılı olacak mıdır? TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’nun 33.Bölümünde Candaroğlu Argun Bey, istediği bölgede konak yaptırabilmek için harekete geçmiştir. Konağın yapılabilmesi için engel teşkil eden değirmenin sahibi Fettah Ağa’yı, huzuruna çıkarmıştır. Fettah Ağa verilen yüz altını kabul etmemiş, Argun Bey fiyatı iki katına çıkarmıştır. Buna rağmen Fettah Ağa, teklifi kabul etmez. Candaroğlu Argun Bey, Fettah Ağa’yı ikna etmek için Yunus’u görevlendirir. Fakat Yunus da başarılı olamaz. İsmail, Yunus’a kırgındır. Adil davranmadığını düşündüğü Yunus’a düşüncelerini söyler. Yunus, hayal kırıklığına uğramıştır. Candaroğlu Argun Bey ise değirmenci Fettah Ağa’yı oğlu Gümüştekin üzerinden tehdit edecektir. Bunu öğrenen Yunus, planını kurup, uygulamaya başlamıştır. Molla Kasım ise Âdem’i şüpheyle takip etmeye devam etmektedir. Tapduk Emre’nin huzurunda Âdem’in yüzüğünü çaldığını söyler. Fakat Âdem bu iddiayı kabul etmez. Tapduk Emre ise Âdem’e inanır. Molla Kasım, Âdem’i takip etmeye devam eder. Emindir ki Âdem dergâha zarar verecektir.TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’nda bu hafta; Candaroğlu Argun Bey Fettah Ağa’yı tehditleriyle ikna edebilecek midir? Fettah Ağa ve Gümüştekin bu tehditten nasıl etkilenecektir? Yunus’un yaptığı plan, başarılı olacak mıdır? Molla Kasım’ın Âdem ile ilgili şüpheleri doğru çıkacak mıdır? Tapduk Emre Âdem konusunda nasıl bir yol izleyecektir?

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu İkinci Sezon Genel Hikâyesi
Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinde Yunus’un dergâhtan kovuluşunun üzerinden aylar geçmiştir. O günden beridir ne bir gören olmuştur onu, ne de bir halini işiten. Aynı zamanlarda dergâhta ise Tapduk Emre’nin hastalığından dolayı Molla Kasım her manada işleri devralmıştır. Dergâhın ve vakfiyelerin işleri, ürünün satılıp paraların tahsil edilmesi gibi işler bütün vaktini almaktadır Molla’nın. Her ne kadar yorulsa etse de halinden memnundur çünkü artık dergâhta ve dergâhtan aldığı güçle Nallıhan’da yeni yeni bir ismi bir cismi oluşmaya başlamıştır. Artık çarşıya vardığında Derviş Molla Kasım değil, dergâhı temsilen halife Kasım Efendi’dir.  Son günlerde zahireci Muslu ile sorun yaşamaktadır. Yıllardan beri vakfiyeden çıkan ekini alıp satan Zahireci Zeki Çavuş bu sene ürüne az para vermekte Molla’nın ısrarını da canın isterse diyerek geri çevirmektedir. Sebebi öğrenir kısa zamanda Molla. Sivrihisar’dan bir adam daha düşük fiyattan ne kadar buğday isterse ambarlarını dolduracağını söylemiştir. Molla Kasım çaresiz dergâha varır ve Tapduk Emre’ye ahvali anlatır bir bir.

Yunus Emre 35. ve 36. bölüm fragmanında gündem Bacım Sultan - İzle

İsmi cismi bilinmeyen ekinciyi aramak için Sivrihisar yoluna koyulur Molla Kasım. Kimdir bu adam, necidir, neden fiyat kırar, emeklerini zayi etmek ister… 
Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinde işte tam bu sıralarda Bacım Sultan’ın uzun süredir görmediği bir arkadaşı çıkagelmiştir. Zahide Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinin yeni karakteri... Zahide Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinin yeni karakteri yörenin beyi Candaroğlu Argun Bey’in genç ve güzeller güzeli karısıdır. Bir müneccime gelmiştir Nallıhan’a ve ona gitmek istemekte yanında da arkadaşı Bacım’ı çağırmaktadır. Bacım gönüllü değildir ama Zahide üzerine gider. Aylar var ki Yunus’un ne yüzünü görüp ne bir haberini işiten Bacım Sultan’ın merakı bellidir..  Müneccimeye yollanır iki arkadaş…Müneccimden duydukları aklına takılan Bacım sultan yine Yunus’un hülyasına dalar. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinde Sivrihisar’a gelen Molla sora sora Sarıköy’de ekincilik yapan kişiyi bulup dehşeti görmüş gibidir, arayıp bulduğu kişi ise Yunus’dan başkası değildir.  Molla konuşsa da fayda vermez belli ki Yunus, Tapduk’a ve dergâha karşı büyük bir alınganlık; kırgınlık beslemiştir. Onun ekincilik, alım satmak ile işi yok aslında belli.

Molla Kasım çaresiz Bey Candaroğlu Argun’a çıkıp Yunus’un yaptığının şeriata da hakka hukuka da aykırı olduğunu söyleyip ondan yardım talep eder. Yunus ikna edici şekilde Candaroğlu Argun’a vaziyeti anlatır. Candaroğlu Argun Yunus’u bulup kuyuya attırır. Yunus’u Tapduk Emre kuyuda bulacak, o da tekrar nedamet getirecek ve dergâha dönecektir. 

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Yunus Dergâha Döner
Yunusun dönüşüne Bacım Sultan sevinecek, uzun süre sonra yüzü gülecektir. Bacımın yüzünün gülmeye başladığını gören Zahide ısrar etse de Bacım anlatmaz ama Zahide anlamıştır çoktan bir kadın olarak. Yunus seyri süluk’una kaldığı yerden devam edecektir. Dergahta Ali taygu , Güngör ve Derviş Çağrı kalmış diğerleri gitmiştir. Dönüşüyle birlikte Molla Kasım ile aralarında yarım kalmış olan ve daha ziyade Molla tarafından yürütülen rekabet yine alevlenir.  İşte tam bu günlerde Bey Candaroğlu Argun, oğlu Şahin ile kırıcı bir kavgaya tutuşmuş ve oğlunu işlerinden azade ederek kendisine yeni bir danişment aramaktadır. Bütün Nallıhan ve Sivrihisar da bu haber konuşulurken Tapduk Yunus’u çağırır ve onu Candaroğlu Argun Bey’e gönderir. Candaroğlu onu hatırlamıştır. Hemen zindana atar. Ancak hatasını anlayınca af diler. Yunus Bey Candaroğlu Argun’un danışmanıdır artık.. Yörenin yönetimi ile ilgili yönetsel danışmanlıktan vergiler, tahsilât, büyük tımar…  Yunus köşkte Candaroğlu’nun genç karısı Zahide ile de tanışacaktır, arkadaşı Bacım Sultan’ın ona olan ilgisini bilen ve Bacım Sultan’dan Yunus’un hikâyesini dinleyen Zahide belli ki ona tutulmuştur.

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisinde Zahide Yunus’un Başına Nasıl Belalar Açacaktır?
Öte yandan iki kadın arasındaki samimi ilişki Yunus yüzünden tersine dönecek. Zahide kocası Argun Bey’in de desteği ile Bacım sultan öncülüğünde kadınların kuracağı iş yeri çalışmalarını iptal edecektir. Bu olay Nallıhan’da meselenin daha da dikkat çekmesine sebep olacaktır. Ahi ocağı başta olmak üzere herkes bunu ve sebebini konuşmaktadır. 

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Dizisinde Neler Olacak
Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinde Zahide Yunus’un başına nasıl belalar açacaktır? Yunus bu beladan nasıl kurtulacaktır?  Candaroğlu Argun Bey bu olanlardan nasıl etkilenecektir? Bu süreç sonrası Yunus hayatına nasıl devam edecektir? Molla Kasım ile Yunus arasındaki rekabet hangi durumları meydana getirecektir? Yunus ve Bacım Sultan’ı ne gibi sürprizler beklemektedir? Tapduk Emre ve Yunus hangi yolculuğa çıkacaklardır? Bu yolculuk Yunus’ta ne gibi değişiklikler meydana getirecektir? 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle