GeriKelebek Yönetim danışmanlığının boyutları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yönetim danışmanlığının boyutları

Hermes Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi danışman şirketleri ve müşterilerini bir araya getirecek bir program düzenliyor. 15 Şubat 2002’de Yönetim Danışmanlığının Ulusal ve Uluslararası Boyutu konulu eğitim Hilton Hoteli’nde gerçekleşecek.

Programa yönetim danışmanları derneği (YDD) başkanı Murat Yalnızoğlu, Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası yönetim danışmanlığı sertifikası sahibi Zeynep Tura, TEDMER kurucu başkanı Bülent Senver, Arthur Andersen yönetim danışmanlığı müdürü Ender F. Arslan, Han Yönetim danışmanlık şirketi kurucusu Yaman Andic ve Alanyalı Alanyalı IK şirketinin yönetici ortağı Mehtap Alanyalı konuşmacı olarak katılacak. Konuşmacılar konukların sorularını cevaplayıp, yönetim danışmanlığında karşılaşılan problemlere çözüm üretecekler.

Programda yönetim danışmanlığının vizyonu, misyonu, asgari standartları ve mesleğin icrasında uyulması gereken etik değerler, yaşanan sorunlar, yabancı danışmanlık şirketlerinin yerli sermayeli danışmanlık şirketlerinden farklı ve benzer yönleri ile mesleğin gelişimi gibi konular ele alınacak.

Eğitim; yönetim, IK, kalite, eğitim, IT danışmanlığı yapan şirketlerin sahip ve yöneticileri, bireysel olarak danışmanlık hizmeti veren kişiler, üniversite öğretim görevlileri ile öğrencilerine yönelik olarak düzenleniyor.

Ayrıntılı bilgi aşağıdaki adresten alınabilir:

www.hermesedu.com.tr


Yorumları Göster
Yorumları Gizle