GeriKelebek Yılın kadınının ödülü puding tenceresi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yılın kadınının ödülü puding tenceresi

Güzel oyuncu Catherine Zeta Jones, ‘Yılın kadını’ seçildi ama kazana kazana bir puding tenceresi kazandı. Çünkü onu seçenler, Harvard Üniversitesi Puding Kulübü öğrencileriydi.

Galli yıldız Catherine Zeta Jones’un son filmi ‘Haunted’ tahminlerin aksine hiç ilgi görmedi. Hatta birçok sinema salonu bu filmi gösterimden kaldırdı.

Ama Catherine Zeta Jones’un şu sıralar sevincine, mutluluğuna diyecek yok! Son filminin beğenilmemiş olması bile umurunda değil.

Çünkü, o kısa bir süre önce ‘Yılın kadını’ seçildi. Şubat ayında da yılın kadını seçilir mi? diye bir soru aklınıza gelebilir.

Ama ‘Yılın kadını’nı seçenler, Harvard Üniversitesi’nin Hasty Puding Kulübü’nün Tiyatro Bölümü üyeleri olunca, buna hiç şaşırmamak gerekiyor.

Harvard Üniversitesi Hasty Puding Kulübü daha önce de, yakışıklı aktör Tom Cruise ile usta aktör Clint Eastwood’u ‘Yılın erkeği’ seçmişti. Geçen yıl seçilen ‘Yılın kadını’ ise Sex and the City dizisinin güzel oyuncusu Sarah Jessica Parker olmuştu.

Kendini komik duruma düşürmeli

Bu yıl sevinme, eğlenme sırası iki çocuk annesi Catherine Zeta Jones’ta.

Hasty Puding Kulübü Tiyatro Bölümü’nün düzenlediği ödül töreni her zaman çok eğlenceli geçiyor.

Ödülü kazananların kendilerini komik duruma düşürmelerinin istenmesi, törenin bir parçası!

Catherine Zeta Jones da ‘Chicago’ müzikalinden bir parçayı, sözlerini değiştirerek söyledi ve epey alkış aldı. Perfrmansını sergilerken, dansçı geçmişinden yararlandı.

Ödülü ne mi oldu? Tabii ki, bir puding tenceresi!

Eşi de 92’de‘Yılın erkeği’ydi

Güzel yıldız, dans edip izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek taklitler yaparken, şüphesiz manevi desteğe ihtiyacı vardı. Bu destek de seyirciler arasındaki bir çift mavi gözde saklıydı! Michael Douglas, genç ve güzel eşinden gözlerini bir an bile ayırmadan izledi, alkışladı ve kocaman kahkahalarla el sallayarak kutladı. Hem kendisi de bu törene yabancı değildi. Michael Douglas da 1992 yılında aynı kulüp tarafından ‘Yılın erkeği’ seçilmişti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle