GeriKelebek Yeter dizisi 18. son bölümde büyük şok!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeter dizisi 18. son bölümde büyük şok!

Yeter dizisi 18. son bölümde büyük şok!

ATV'nin heyecan dolu dizisi Yeter 18. bölümü ile ekrana geldi. Dün akşam yayınlanan dizinin son bölümünde Yekta köşeye sıkıştı. Ebru'nun ölümünden sorumlu tutulan Yekta ne yaptı? Aylin ise büyük şoku atlatamadı. İşte Yeter dizisi son bölümde izleyemedikleriniz.

Yeter dizisi son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. ATV'nin heyecan dolu dizisinde Yekta, Ebru'nun ölümünden sorumlu tutuluyor. Peki Yekta bu işten nasıl sıyrılacak? Aylin, Yekta'nın yalanlarının ortaya çıkması ile bir kez daha pişmanlık yaşıyor. Yeter dizisi son bölümden detaylar haberimizde.

Ebru'yu öldürdüğü şüphesiyle hakkında cinayet davası açılan Yekta'nın kurtulmak için tek umudu; Ebru'nun yaşıyor olma ihtimalidir. Bulduğu her ipucunun peşinden gider. Bir ipucu da İdil'dir. Yekta; İdil ve Ebru'nun işbirliği içinde olduğundan şüphelenmeye başlar. Eğer idil Ebru'yla görüştüyse; bu yönde ifade vermesi Yekta'yı temize çıkaracaktır. Ancak İdil birden ortadan yok olur. Yekta her ne kadar Aylin'i oğlu için fedakârlık yaptığına ikna etmeye çalışsa da; Aylin onun Ebru'yla birlikte olmasını atlatamamıştır. Yekta duruşmaya yoğunlaşırken; Aylin'in eline göndereni belli olmayan bir paket gelir.

YETER 18. SON BÖLÜM İZLE

YETER 18. BÖLÜM FRAGMANI

YETER 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI

YETER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ebru'nun denize düşmesiyle Yekta bir anda kendini cinayet şüphelisi olarak bulur. Birlikte olduklarını polisten gizler ancak aile çevresinde haberin dalga dalga yayılmasına engel olamaz. Yekta'nın Aylin'e sadakatini bilen herkes şoktadır. Yekta; evliliklerine bir şans daha vermesi için Aylin'i ikna etmeye çalışırken, Aylin'in bir anne olarak asıl derdi o evde çocuklarının güvende olmamasıdır.

Aylin gitmekle kalmak arasında bir kere daha sıkışır. Yekta, Aylin'in kalbini kazanmak için İdil'i evden kovar. Ancak İdil'in büyük bir planı vardır. Kaan'ın başına gelenlerin Duru'nun da yaşamasından korkan Zafer onu Yekta'dan almaya karar verir. Elindeki tek güç çocuğun nüfusta hâlâ onun görünmesidir.

GENEL HİKAYE

Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlı'yla evlenen Aylin; kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz. İkinci çocuğuna hamile kaldığında tek bir amacı vardır. Çocuklarıyla birlikte kocasından kaçmak… Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken, sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle