GeriKelebek Yeter dizisi 14. yeni bölüm fragmanında işler karışıyor - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeter dizisi 14. yeni bölüm fragmanında işler karışıyor - izle

Yeter dizisi 14. yeni bölüm fragmanında işler karışıyor - izle

ATV'nin heyecan dolu dizisi Yeter 14. bölüm fragmanını yayınladı. Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Yeter dizisinde Yekta ortadan kayboluyor. Yeter dizisi 14. bölüm fragmanın ve yeni bölüm detayları haberimizde.

Yekta’nın esrarengiz bir şekilde ortadan kayboluşu üzerine herkes şaşkındır. Aylin bir yandan çocuklarının olaydan etkilenmesini önlemeye çalışırken diğer yandan kendi iç hesaplaşmalarıyla boğuşur.

Son yaşadıkları tartışmalar nedeniyle de vicdan azabı çekmektedir. Polis birkaç ihtimal üzerinde durur.

Yekta ya denizde düşüp boğulmuştur ya da bir cinayete kurban gitmiştir. Ancak gerçek bambaşkadır.

Yeter dizisi 14. bölüm için heyecan dorukta. 31 Mart Perşembe günü ATV ekranında izleyici karşısına çıkacak olan Yeter'de Yekta ortayan kayboluyor. İşte yeni bölüm fragmanı

YETER 14. BÖLÜM FRAGMANI

YETER DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yekta'nın davete İdil ile gitmesi, Aylin ile Yekta arasındaki savaşı iyice alevlendirir. İkisi de birbirinin hamlelerini karşı hamlelerle yanıtlarken Kaan'ın Duru'yu evden göndermek için oynadığı tehlikeli oyunları fark edemezler. İdil'in yerine dadı olarak eve girmeyi kafasına koymuş olan Filiz ise farkında olmadan Uras'ın eline Selçuk'la ilgili yeni bir ipucu verir. Uras'ın artık durmaya niyeti yoktur.

Selçuk meselesini araştırırken karşısına hiç beklemediği biri çıkar. Handan'ın derdine derman olmak isteyen Yılmaz, son bir iş yapmak için kirli dünyaya tekrar adım atar. Nasıl bir tehlikeye yürüdüğünün farkında değildir. Aynı anda birden fazla cephede savaşan Yekta ise, üst üste açık vermeye başlar. Ayakta kalmak için riskli bir oyuna girer.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle