GeriKelebek Yeşil Deniz 67. Bölüm fragmanı yayınlandı. Hafize’nin son oyunu ne? -izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeşil Deniz 67. Bölüm fragmanı yayınlandı. Hafize’nin son oyunu ne? -izle

Yeşil Deniz 67. Bölüm fragmanı yayınlandı. Hafize’nin son oyunu ne? -izle

TRT’nin sevilen dizisi Yeşil Deniz’in 67. Bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamı seyircisiyle buluşacak olan Kehribar’da bu hafta neler yaşanacak? Hafize’nin oyunu ne olacak? Kehribar 67. Bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde..

Oyuncu kadrosunda Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın ve İlker Aksum’un bulunduğu dizide Hafize, Sibel ve Süleyman’ı boşanma kararından vazgeçirebilecek mi? Bu hafta 67. Bölümü ile ekrana gelecek olan Kehribar’da neler olacak? Kehribar yeni bölümden detaylar haberimizde..

Yayın Günü: 4 Nisan Pazartesi
Yayın Saati: 19.55

YEŞİL DENİZ 67. BÖLÜM FRAGMANI

YEŞİL DENİZ 67. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Bu hafta 67. Bölümüyle ekrana gelecek dizinin yeni bölümünde yine ilginç olaylar seyirciyi bekliyor. Sibel’i Haşim’in elinden kurtaran Süleyman’ın kafası karışıktır. Hayatı boyunca korkusundan kimseye bir fiske bile vuramamışken Sibel için o gün orada Haşim’e yaptıkları ortadadır. Sibel’e karşı gerçek hislerinin ne olduğunu düşünmeye, sorgulamaya başlar. Bu arada Ersin’in Gonca’ya gizli gizli mektup ulaştırdığını düşünen Hicabi de soluğu Kamil ve Cemile’nin yanında almıştır. Kamil, Hicabi’ye karşı kendisini mahcup hissedince ceza olarak Ersin’i okuldan almaya karar verir. Cemil’lerin evinde ise tatlı bir isteme telaşesi vardır. Fezai ve Zarife arasındaki durum nasıl olduysa hızlıca ilerlemiş, taraflar da bir an evvel isteme safhasına gelmiştir. Ancak Fezai’de bir dalga dümen olduğunu sezen Arife işin ucunu bırakmaz ve gerçeği ortaya çıkarmak için hareket geçer. Sibel ve Süleyman’ın boşanmasını istemeyen Hafize ise henüz son oyununu oynamamıştır. Bakalım Hafize’nin bu çabası, onları boşanma kararından vazgeçirebilecek midir?

Yeşil Deniz 67. Bölüm fragmanı yayınlandı. Hafize’nin son oyunu ne -izle

YEŞİL DENİZ’İN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Başrollerini Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın ve İlker Aksum’un paylaştıkları dizide bu hafta boşanma kararı alan Sibel ve Süleyman’ın Hafize’yi bu işe nasıl ikna edecekleri merak konusu oluyor. Sağdıçların nişanda yaptığı tiyatroyla birlikte Hayati Haşim’in gerçek yüzünü anlamıştır. Haşim ise bir kez daha öfkesine hâkim olamaz ve bu defa herkesin içinde Süleyman’a yumruk atınca işler bir anda karışır. İsmail, Süleyman, Emin, Cemil, Cemile, Naciye, Hicabi, Kamil; kısacası tüm Yeşilovalılar kendilerini bir anda kalabalık bir kavganın içinde bulurlar. Bu arada derviş kılıklı Fezai’yi tanıyıp sevme fırsatı bulan Cemil de bir punduna getirip evlilik meselesini Zarife’ye açar. Zarife başta bu duruma tepki gösterse de Sezai’nin planını anlayınca işler değişir.

Hayati’den habersiz Neşe’nin karşısına çıkan Haşim, ona artık iyileştiğini, son bir fırsat daha istediğini söyler. Ancak Neşe’den “ ben Süleyman’ı seviyorum” cevabını alınca dünyası başına yıkılır ve Süleyman’dan intikam almak için harekete geçer. Süleyman ve Sibel cephesinde ise aniden boşanacak olmanın şaşkınlığı vardır. Süleyman Sibel’e bir kez daha ‘emin misin, biraz daha beklesek olmaz mı’ diye sorarken Sibel’in kararı ise kesindir, bir an önce boşanmak ister. Tabi bu durumu Hafize’ye kabullendirmek kolay olmayacaktır.

Yeşil Deniz 67. Bölüm fragmanı yayınlandı. Hafize’nin son oyunu ne -izle

Hafize boşanmanın ardındaki gerçek sebebin er veya geç peşine düşecektir elbet. Sağdıçlar Süleyman’ın derdine bir çare bulabilecek midir? Hafize boşanma durumunu öğrenince nasıl bir tepki verecektir? Haşim’in sağdıçlar için düşündüğü intikam planı bizimkileri bir anda zor bir durumun içine atarken Yakut’un karşısına çıkan sürpriz bir gelişme evliliğinin üzerine adeta kara bulut gibi çökecektir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle