GeriKelebek Yerli Jennifer Lopez olacağım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yerli Jennifer Lopez olacağım

Petek Dinçöz'ün pop-Latin tarzındaki single'ın yönetmenliğini Suat Aydoğan yaptı. Albümde yer alan iki parçanın söz ve müziği ise Cengiz İmren'e ait.

Bir aylık çalışmanın ürünü olan albüm için, Taşkın Sabah'tan ders alan Dinçöz, ‘‘Hatalarım tabii ki olacak. Ama iddialıyım. İkincisi için daha iyi bir çalışma olacak. Bu single, albüm için ön hazırlık. Türkiye'de mankenler albüm çıkartacağız diye haber yaptırıyor ama benim reklama ihtiyacım yok, Ben albüm yaptım’’ diye konuştu. Çalışmalar sırasında çok heyecanlandığını söyleyen Petek Dinçöz, şöyle konuştu:

‘‘Bambaşka bir atmosfer. Podyumda yürümeye benzemiyor. Çok daha zor. Şimdiye kadar oyunculuk, show girl'lük yaptım. 21 yaşındayım tabii ki eleştirenler, kıskananlar olacak. Ama ben eleştirilere hazırım. Beni daha çok hırslandırır. İnsanların, Petek'in on parmağında, on marifet var demelerini isterim. Tarzımla, Türkiye'nin Jennifer Lopez'i olacağım. Dansımla müziği birleştireceğim.’’

Dinçöz, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek klip çekimleri için, ‘‘Klibim dudak uçuklatacak. Egzotik, çılgın, çocuksu ve çılgın sahneler olacak. Yaşım çok genç. Mankenliğe de devam edeceğim’’ diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle