GeriKelebek Yeni filmini Van’da çekiyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni filmini Van’da çekiyor

Yeni filmini Van’da çekiyor
refid:3731616 ilişkili resim dosyası

Levent Kırca, "Tek Celse" adlı yeni filminin çekimlerine Van’da başladı. Zorluklar içinde okuma mücadelesi veren bir genç kızın hikayesinin anlatıldığı filmi, Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca yönetiyor.

Levent Kırca, "Tek Celse" adlı yeni filminin çekimlerine Van’ın Muradiye İlçesi Çakırbey Köyü’nde başladı. Zorluklar içinde okuma mücadelesi veren bir genç kızın hayat hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca yapıyor.

Levent Kırca, "Ben ilk defa Van’a geliyorum ve bugüne kadar gelmediğim için utanç duydum. Burası güzel insanların olduğu inanılmaz bir yer" dedi. Yerel sanatçıların da görev aldığı filmin çekimleri soğuk havada yapılırken, oyuncuların ve diğer görevlilerin kendilerini korumak için giydikleri kalın kıyafetlere rağmen üşüdükleri gözlendi.

Kimsesiz çocuklara sürpriz

Van’da film çekimlerini sürdüren Levent Kırca, valilik tarafından Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Esirgeme Kurumu ile Kız Yetiştirme Yurdu’nda düzenlenen yılbaşı eğlencesine katıldı. Yeni yılı yurt ve yuvada karşılayan çocuklar, film setinden çıkıp eğlence programına katılan Kırca’yı karşılarında görünce şaşkınlarını gizleyemedi. Kırca, gece boyunca çocuklarla dans etti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle