GeriKelebek Yavrusuyla beraber sığındı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yavrusuyla beraber sığındı

Yavrusuyla beraber sığındı
refid:24652124 ilişkili resim dosyası

Bolu'da yabani köpeklerden kaçarak bir otelin bahçesine sığınan karaca ve geyik yavrusuna otel çalışanları sahip çıktı.

Bolu'nun Karacasu beldesinde bulunan ormanlık alanda kendilerine saldıran yabani köpeklerden kaçan geyik ve karaca yavrusu, buradaki bir otelin açık olan bölümünden bahçesine girdi.

YAVRUSUNU DA ALIP OTELE SIĞINDI / Foto Galeri

Otel görevlileri, bahçedeki masa ve sandalyelerin arasında dolaşarak yiyecek bulmaya çalışan geyik ve karaca yavrusunu süt vererek beslemeye başladı.

Oteldeki müşteriler de kısa zamanda bulundukları ortama alışan hayvanlara yoğun ilgi göstererek hatıra fotoğrafı çektiriyor.

"OTELİN BİR PARÇASI OLDULAR"

Gazelle Otel Yönetim Kurulu Başkanı Halt Ergül, 3 aylık olan geyik ve karaca yavrusunu iki hafta önce otelin bahçesinde dolaşırken gördüklerini belirterek, "Yavrular, ormanlık alan içerisinde bulunan yabani köpeklerin saldırısına uğramış. Köpeklerden kurtulmak için otelin çevresinde bulunan tel örgünün açık bölümünden otelin bahçesine girmiş. Aç kalınca da karınlarını doyurmak için otelin önüne kadar gelmiş" dedi.

Ergül, her gün sabah saatlerinde otelin bahçesine gelerek görevliler tarafından sütle beslenen yavruların, beslendikten sonra tekrar ormanlık alana gittiklerini anlatarak, "Yavrular sütü içene kadar masa ve sandalyelerin arasında, otel müşterilerinin yanlarında dolaşıyor. Bu yavrulara büyüyene kadar süt vermeye devam edeceğiz. Bu yavrular otelin bir parçası olmuş durumda" diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle