GeriKelebek Yatak Odası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yatak Odası

Yatak Odası
refid:22919050 ilişkili resim dosyası

Gazeteci -Yazar Özsel Tortop'un kitabı, cinsel hayatı bitme noktasına gelen evli çiftlerin gerçek yaşam hikayelerini anlatıyor.

Türkiye’de boşanmaların yüzde 98’i ‘Şiddetli geçimsizlik’ nedeniyle gerçekleşiyor. Ancak şiddetli geçimsizliği meydana getiren nedenlerin ne olduğu mahkeme dosyalarına girmiyor. Marmara Üniversitesi’nin 2009’da yaptığı bir araştırmaya göre kadınların açtığı boşanma davalarının yüzde 15’inin nedeni cinsel uyumsuzluk!

Peki evliliklerde cinsel hayatın bitmesinin nedenleri neler?

Gazeteci-Yazar Özsel Tortop, cinsel hayatı bitme noktasına gelen 12 evli çiftin ‘Yatak Odası Sırları’nı dinledi ve bir kitap haline getirdi.  12 gerçek yaşam öyküsünün yeraldığı kitap, evlilikte cinselliği bitiren noktaları gözler önüne seriyor.

Yatak Odası’nda, cinsel hayatındaki sorunu çözüme kavuşturan çiftlerin umut veren hikayeleri de var, sorunu hala yaşayanların da, boşananların da, boşanmanın eşiğinde duranların da…

Ayrıca kitapta ‘Swinger’ (eş değiştirme) bir çiftin de hikayesi yeralıyor. İlk kez bir Türk swinger çift, yaşadıkları marjinal ilişki biçimini, tercih nedenlerini, cinselliğe bakışlarını açık açık ÖzselTortop’a anlattı. Türk swinger dünyasında neler yaşandığını, bu tür ilişki yaşayanların hasta ya da sapkın olup olmadıklarını bu kitapta bulacaksınız.

İşte ‘Yatak Odası’nın gerçek kahramanlarından çarpıcı sözler...

“Seksi iç çamaşırı giyip karşısında striptiz yaptım, dans ettim, porno film izlettim; yine de kocamı tahrik edemedim...”  Özlem

“Yatakta ‘Sen benim neyimsin?’ diye sorduğumda  ‘Orospun’ diyecek kadın istiyorum...”  Murat

“Günaydın diyene bile ‘Biliyor musun kocam bana dokunmuyor’ demek istiyordum...”  Nehir

“Karım beni iktidarsız zannediyor...”  Cenk

“Yatakta kocamın istediği fahişe olmaya hazırım ama o eski kafalı!..” Ani

“Karım, doğum yaptıktan sonra sanki annem oldu...”  Levent


Yorumları Göster
Yorumları Gizle