GeriKelebek Yaşamın ve kültürlerin kavşak noktası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaşamın ve kültürlerin kavşak noktası

Günlük yaşamın vazgeçilmez unsurlarından biri olan çarşı ve pazarlar Koç Allianz tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasına konu oluyor. Üç dalda düzenlenecek yarışma amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılara açık. Birincilik ödülü 2 milyar lira olarak belirlendi.

Günlük yaşamın pek de üzerinde durulmayan bir ayrıntısı olan çarşı ve pazarların aslında ne kadar önemli bir iletişim ortamı olduğunun farkında mısınız? Hayat hikayeleri, beklentiler, vaatler karşılıklı alınıp verilir. Sadece ürün ve para değilir sözkonusu olan.

Yaşamın ve kültürlerin kavşak noktası olan çarşı- pazarlar, bir fotoğraf yarışmasına konu oluyor. Koç Allianz tarafından düzenlenen yarışma bütün amatör ve profesyonel fotoğrafçılara açık.

Yarışmanın seçici kurulunda Ersin Alok, Şakir Eczacıbaşı, Kamil Fırat, Ara Güler, Sabit Kalfagil, İzzet Keribar, Eren Güvener ve Kemal Olgaç yeralıyor.

Siyah- beyaz, renkli negatif baskı ve dia olmak üzere üç bölümde düzenlenen yarışmada her dal için ayrı ödüllendirme yapılacak. Birincilik ödülü 2 milyar olarak belirlendi. İkinciye 1 buçuk milyar, üçüncüye de 1 milyar para ödülü verilecek.

Başvurular için
Koç Allinaz Fotoğraf Yarışması 2001
Bağlarbaşı, Kısıklı Caddesi No: 11
Altunizade 81180
İstanbul

İnternet adresi

www.kocallianzhayat.com.tr

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle