GeriKelebek Yaşadıklarım yazdıklarımdan çok daha fazla
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaşadıklarım yazdıklarımdan çok daha fazla

‘Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi’ adlı sansasyonel kitabın yazarı Melissa Panarello, önceki akşam Kanal D’de yayımlanan ‘Zaga’ programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Erenköy ve Beyoğlu D&R mağazalarında Türk okuyucularıyla buluşan 17 yaşındaki yazar Melissa Panarello, tüm dünyada büyük yankı yaratan ‘Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi’ adlı kitabını imzaladı. İspanya, Almanya, Amerika, Kanada, Rusya, Yunanistan ve İngiltere’nin de aralarında bulunduğu 26 ülkede satış rekorları kıran kitabının Türkiye’deki imza gününde yoğun bir ilgiyle karşılaşan Melissa Panarello, imza gününün ardından, önceki akşam ‘Zaga’ programında Okan Bayülgen’in konuğu oldu. Kanal D’deki programda Melissa, kitabının kapağında çıplak pozlarının yer almasını kimsenin yadırgamaması gerektiğini söyledi.

ÇIPLAK POZA DEVAM

Bir yazar olarak çıplak poz vermesinin hoş karşılanmadığının farkında olduğunu, ancak tepkilere aldırış etmediğini söyleyen Melissa Panarello, ‘İtalya’da da çok tepki gördüm. Böyle pozlar vermeye devam edeceğim’ dedi. Panarello’nun bugün yaşadıklarından daha fazlasını isteyip istemediğini soran Okan Bayülgen’e verdiği cevap da oldukça ilginçti. Genç yazar, ‘Yazdıklarımdan çok daha fazlasını gördüm’ dedi. Daha önce söylediği ‘Aşk olmadan seks olur, ama seks olmadan aşk olmaz’ sözlerinin stüdyodaki diğer konuklar ve seyirciler tarafından da desteklendiğini gören Melissa, ‘Türklerin böyle düşünmesine sevindim. İtalya’da bile böyle düşünenlerin sayısı bayağı az’ dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle