GeriKelebek Venedik dönüşü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Venedik dönüşü

Venedik dönüşü
refid:21404432 ilişkili resim dosyası

69. Uluslararası Venedik Film Festivali’nin Mostra Internazionale d’Arte Cinematografice Orizzonti bölümünde yarışan “Araf”ın başrol oyuncusu Özcan Deniz, Venedik’ten önceki akşam döndü. Yanında kardeşi Sibel’in yanı sıra bir süredir beraber olduğu iddia edilen 2009 Miss Turkey finalistlerinden Ayça Kuru da vardı.

Yeşim Ustaoğlu’nun yazıp yönettiği “Araf” filmi, geçtiğimiz gün 69. Uluslararası Venedik Film Festivali’nde eleştirmenlerin ve festival jürisinin karşısına çıktı. Bu organizasyon nedeniyle Venedik’te bulunan Özcan Deniz, önceki akşam İstanbul’a döndü. Ünlü oyuncu, saat 23.00 sularında, Atatürk Havalimanı çıkışı objektiflere yansıdı. Beraberinde kardeşi Sibel ile 2009 Miss Turkey finalistlerinden Ayça Kuru da vardı. 

HAVAALANINDA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER (FOTO-GALERİ) 

Deniz, flaşlar birbiri ardına patlarken aracının gecikmesi yüzünden gerildi. Oyuncu, aracını beklerken kardeşi ile Ayça Kuru’dan mümkün olduğunca uzak durmaya çalıştı. Bu arada Kuru da kim olduğunun anlaşılmaması için saçlarıyla yüzünü gizledi.

Sonunda habercileri atlatamayacağını anlayan Ayça Kuru, Özcan Deniz’in kardeşiyle beraber bir taksiye binerek oradan uzaklaştı. Takside de saklanma çabaları devam etti, bu kez yüzünü kapatmak için bir naylon poşet kullandı. Özcan Deniz ise onların uzaklaşmasından yaklaşık 5 dakika sonra gelen geçici plakalı yeni aracıyla havaalanından ayrıldı.

Ayça Kuru, görüntülerle ilgili “Araf filminde oynayan iki oyuncum var. Onlar için Venedik’teydim. Özcan Bey’le alakalı değil. Dün akşam da bütün oyuncularla beraber döndüm” dedi. Ancak alandan Özcan Deniz’in kız kardeşiyle ayrılması, sözleriyle yaşananlar arasında bir çelişki yarattı.

ADI MEHMET ALİ ERBİL İLE ANILMIŞTI

2009 Miss Turkey finalistlerinden Ayça Kuru, bu yarışmaya katıldığı için hemşire olarak çalıştığı Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki işinden oldu. Bu haberle uzun süre adından söz ettiren güzel, 2010’da ise sansasyonel bir aşk haberiyle gündeme geldi. Mehmet Ali Erbil’le gizli aşk yaşadığı, ünlü şovmen ile Tuğba Coşkun’un evliliğinin bitmesine de bu beraberliğin yol açtığı ileri sürüldü. Kuru, iddialar hakkında şu açıklamayı yaptı: “Ben geçen yıl Mehmet Ali Erbil’in programına katılmıştım. Onun dışında kendisini hiç görmedim.

YERLİ ROBİN HOOD

Bu arada, “Evim Sensin” ve “Araf” filmlerinin çekimlerini bitiren Özcan Deniz, yeniden dizi setlerine dönüyor. TRT1’de yayınlanan “Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam”ın kadrosuna katılan oyuncu, dizide zenginden alıp fakire dağıtan, bu özelliğiyle de İngiliz halk hikayelerinin en sevilen kahramanlarından Robin Hood’u çağrıştıran bir efeyi canlandıracak. Ünlü oyuncunun sahnelerinin çekimleri önümüzdeki hafta başlıyor. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle