GeriKelebek Üstsüz DJ bu kez bikiniyle sahnede
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üstsüz DJ bu kez bikiniyle sahnede

Üstsüz DJ bu kez bikiniyle sahnede
refid:14641684 ilişkili resim dosyası

ÜSTSÜZ DJ geleneğinin öncülerinden DJ Belena, Antalya'nın Kemer İlçesi'ndeki Club Redroom’da, önceki performanslarının aksine bikinisiyle sahneye çıktı.

BU KEZ BİKİNİYLE SAHNE ALDI - Foto - galeri

Dünyanın çeşitli ülkelerinde ve Türkiye'de bugüne kadar yaptığı şovlarla adından sıkça söz ettiren ‘Üstsüz DJ’ geleneğinin öncülerinden Rus DJ Belena, son olarak Kemer Ayışığı Parkı’nda bulunan Club Redroom’da sahneye çıktı. Çoğunluğu Rus ve Fransız müşterilere yaptığı müzikle, unutamayacakları dakikalar yaşatan Belena, Rus şov grubu ile birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar sahnede kaldı.

Bugüne kadar Kemer’de çok sayıda performans sergileyen ve üstsüz şovlarıyla dikkatleri üzerine çeken Rus DJ, bu performansında beklentinin aksine bikinisiyle performans sergiledi.

Daha önce de Kemer’e gelen üstüsüz DJ’lerden bazıları “Artık müziğimizle anılmak istiyoruz” diyerek bikinilerinin üstlerini çıkarmamıştı. Belena “Göğüslerimle değil müziğimle anılmak istiyorum" dedi. Kulübü dolduran yerli ve yabancı tatilciler, Belena’nın çaldığı müzikler eşliğinde sabaha kadar dans edip eğlendi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle