GeriKelebek Ünlü manken İstanbul'da
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlü manken İstanbul'da

Ünlü manken İstanbul'da
refid:14841220 ilişkili resim dosyası

Dünyanın en ünlü mankenlerinden Karolina Kurkova bir gayrimenkul firmasının davetlisi olarak bugün saat 09.30’da THY’ye ait bir uçakla New York’tan İstanbul’a geldi.

ÜNLÜ MANKEN İSTANBUL'A BÖYLE GELDİ - Foto - galeri

KAROLINA KURKOVA FOTOĞRAFLARI

Sempatik ve mütevazi hareketleriyle dikkat çeken ünlü manken Kurkova ilk kez seyahat ettiği THY’de özellikle First Class serviste uçmanın büyük keyfini yaşadığını belirterek kendisini karşılayan Prime Class servisi görevlililerine sarıldı. Kurkova, Türkçe "Merhaba" dedi.

Bu akşam Çırağan Palas Kempinski’de düzenlenecek özel davete katılacak olan ünlü Çek model Karolina Kurkova bir gün de olsa İstanbul’un tadını çıkartacağını belirterek şunları söyledi: "Bu Türkiye’ye ilk gelişim. İstanbul’la ilgili çok güzel şeyler duydum. İstanbul güzel ve tarihi bir şehir. Ancak bu kez kısa olacak. Bir dahaki sefere şu anda 8 aylık olan bebeğimle birlikte gelmek istiyorum. Bir çok kez uçakla yolculuk yaptım. Bu THY ile yaptığım ilk deneyimdi. Çok heyecanlı ve gerçekten çok güzeldi"

GÖREVLİLERDEN TÜRKÇE ÖĞRENDİ

Prime Class görevlisinden "merhaba", "nasılsınız", "teşekkür ederim" gibi birkaç Türkçe kelime de öğrendiğini anlatan ünlü Çek model Kurkova, bu gece katılacağı özel davetin ardından yarın Türkiye'den ayrılacağını sözlerine ekledi.

Karolina Kurkova, ilk kez 1999 yılında okurken hobi olarak mankenliğe başladı. Yurt dışı defilelerinde mankenlik yaparken tasarımcı ve editörlerin dikkatini çekerek aynı yıl profesyonel kariyerine başlangıç yaptı. 2001 yılında Amerika Vogue dergisine kapak olan Kurkova, böylece dergide kapak olan en genç model ünvanını elde etti. Birçok ünlü marka ve tasarımcı ile çalışan Karolina Kurkova, 2002 yılında Victoria’s Secret’in defilesine katıldı. Aynı yıl Pirelli Takvimi için poz verdi. Kurkova, 2007 yılında Forbes dergisi tarafından en çok kazanan dünya süper modellerinden biri olarak seçildi. Karolina Kurkova halen ünlü markaların defilelerinin aranan modelleri arasında yer alıyor. Kurkova’nın yarın ülkesine döneceği öğrenildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle