GeriKelebek Umutsuz aşıklar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Umutsuz aşıklar

Umutsuz aşıklar
refid:5000871 ilişkili resim dosyası

Son dönemde müzik çalışmaları kadar dizi ve sinema projeleriyle de adından söz ettiren Emre Altuğ, yakında farklı bir rolle ekranlarda olacak. Emre Altuğ, "Gülpare" adlı dizide umutsuz bir aşığı canlandıracak.

Emre Altuğ, çok yakında Show TV ekranlarında yayınlanacak yeni bir diziyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Senaryosunu Filiz Alpgezmen, Özge Efendioğlu ve Eylem Akın’ın yazdığı, Andaç Haznedaroğlu’nun yönettiği "Gülpare" adlı bu yeni dizide Altuğ’un rol arkadaşı ise Mine Tugay...

Bir bölümü Venedik’te çekilen dizi, Isparta’da yüzlerce dönümlük arazilerde gül yetiştiren zengin bir ailenin yıllar önce himayesine aldığı genç kızla, bir başka büyük ailenin oğlu Aslan arasındaki umutsuz aşk hikayesini konu alıyor. Aslan (Emre Altuğ) ve Gülbahar (Mine Tugay) birbirlerine kim olduklarını bilmeden Venedik’te aşık oluyor, ancak Gülpare’ye platonik aşkla bağlı olan Serdar’ın (Alpay Atalan) oyunu yüzünden yolları ayrılıyor. Üç ay sonra karşılaştıklarında artık bir araya gelmelerinin imkansız olduğunu anlasalar da iki aşık bir türlü birbirlerinden kopamıyor. Entrikalarla örülü bu aşk öyküsü, yeni dönemde izleyici ile buluşacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle