GeriKelebek Ümit Erdim kimdir?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ümit Erdim kimdir?

Ümit Erdim kimdir?

Ümit Erdim, katıldığı programlara yeni haliyle damga vurmaya devam ediyor. Verdiği kilolarla dikkat çeken Ümit Erdim, bir döneme damga vuran Hayat Bilgisi dizisiyle ün kazanan isimlerden biriydi. Peki kısa bir süre önce Seda Çınar ile hayatını birleştiren Ümit Erdim kimdir kaç yaşında?

Tiyatro ve dizi oyuncusu Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlkokul ve ortaokuldan sonra, İzmit Atılım Anadolu Lisesi'ni bitirdi. 1998 - 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oynadı. 1997 yılında Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena adlı dizilerle devam etti. Birçok dizide rol almasına rağmen Hayat Bilgisi dizisindeki ‘Var mısın Arif’ karakteriyle hafızalara kazındı.

Katıldığı Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında birinci oldu. Uzun süredir dizi projelerinden uzak olan Ümit Erdim, İstanbul'da bir lokanta işletmektedir. 2015 yılının Ocak ayında 3. sezonu başlayan "Benzemez Kimse Sana" programında jüri üyeliğini üstlendi. Sosyal medya aracılığıyla evlenme teklifi ettiği Seda Çınar’la 2017 Mayıs ayında nikah masasına oturdu. Uzun süredir dizi projelerinden uzak olan Ümit Erdim, İstanbul'da bir lokanta işletmektedir.

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle