GeriKelebek 'Türkbükü'nde öpüşecek kadar eşek değiliz'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Türkbükü'nde öpüşecek kadar eşek değiliz'

'Türkbükü'nde öpüşecek kadar eşek değiliz'
refid:15073351 ilişkili resim dosyası

Eskişehirspor’un evli futbolcusu Ümit Karan, Türkbükü’deki Maki Otel’in plajında esmer bir kadınla çekilen görüntüsünün öpüşüyormuş gibi gösterildiğini belirterek duruma tepki gösterdi.

Milliyet'te yer alan habere göre; birlikte geçen yıllarda reklam filminde de oynadığı 5 yıllık eşi Zeynep Karan’a karşı çok zor durumda kaldığını belirten Karan, “Maki’de çok gürültü vardı. Duyamıyordum, kızın kulağına bir şey söylemek için eğildim. O sırada fotoğrafım çekilmiş. Ne öpüşmesi... Artık insanlarla konuşamayacağız bile... Ne hale geldik.  Gidip Türkbükü’nde öpüşecek halim yok. O kadar da eşek değiliz.   

‘Beni çekene selam verdim’       

Eğer öpüşseydim herhalde çekerlerdi, öyle bir şey olmadığı için de öyle bir görüntü yok. Üstelik beni çeken gazeteci arkadaşları gördüm, selam bile verdim, kaçmadım. Çekineceğim bir şey yoktu ki, kaçayım” dedi.
 
Yanındaki kadının arkadaşlarının arkadaşı olduğunu söyleyen Karan, “Zaten kızın yanında 10 saniye falan durdum. Kimseye selam veremez olduk” diye konuştu. 

Eşiyle ayrılık sürecinde olduğu iddiasını da reddeden ancak son çıkan görüntü üzerine eşinin çok kızdığını belirten Karan, şöyle konuştu:
“Eşim bu fotoğraflar üzerine çok üzüldü. Yanıma gelecekti, tatile beraber devam edecektik ama gelmekten vazgeçti. Ben de bu yüzden İstanbul’a dönüyorum. Tatilim mahvoldu. Eşimle telefonda konuştuk, elbette çok kızdı. Şimdi yüz yüze konuşacağım. Bakalım ne olacak?” 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle